Mākslas muzeja Jauniešu kluba pieredze: Zīmola tapšanas process
Par pasākumā pieredzēto dalās Mākslas muzeja Jauniešu kluba dalībnieks Kristians Fukss
Jauniešu kluba sestā tikšanās 11. jūlijā tika veltīta LNMM zīmola tapšanas procesa apzināšanas turpināšanai, kā arī paša Jauniešu kluba zīmola izveidei.

Izveides procesu vadīja grafikas dizainere Maija Rozenfelde, kura sākumā aplūkoja mūsu sastādīto Pinterest “moodboard” – dažādas bildes sajūtām, kas asociējas ar jauniešu klubu, kādu mēs to redzam un gribētu veidot nākotnē. Kopīgi aplūkojot mūsu atlasītās bildes, mēs pievērsāmies atslēgas vārdiem, ar kuriem asociējam šo klubu, nākotnes idejas, kā arī nepieciešamo jauniešu kluba mājaslapu, tās saturu un ideju.

 

Tikšanās beigās aplūkojām grafiskos risinājumus, logo idejas, lai pareizi atspoguļotu jauniešu kluba ideju.

 

Nodarbība bija ļoti produktīva un vērtīga, jo iepazinām viens otru labāk, drošāk komunicējot un sadarbojoties savā starpā, kā arī nonācām pie diezgan skaidras vīzijas, kāds Jauniešu klubs būs kā kolektīvs, ko darīs un – šīs tikšanās reizes galvenā mērķa – zīmola ieceres, bet konkrētība lai paliek noslēpumā, līdz zīmols būs tapis!

 

Vēlreiz liels paldies Maijai Rozenfeldei par veltīto laiku un Jauniešu kluba virzīšanu noteiktākā darbības gultnē! Nodarbība sekmēja jauniešu kluba attīstību, attīstot pašu ideju, kas mēs esam un ko gribam darīt – tagad un nākotnē.

Saistītie jaunumi
Saistītās izglītības programmas