Kontakti
Informācija:
(+371) 67 357 527
ADRESE

Izstāžu zāle Arsenāls

Torņa iela 1, Rīga, LV-1050, Latvija

DARBINIEKI
Administrācija
Latvijas Vizuālās mākslas departamenta vadītāja
Dr. art. Ginta Gerharde-Upeniece
(+371) 67 716101
Ginta.Gerharde@lnmm.lv
LNMM Kolekciju un zinātniskās izpētes nodaļas ARSENĀLS vadītāja (20. gs. 2. puse – 21. gs.)

Dr. art. Elita Ansone
(+371) 67 357521
Elita.Ansone@lnmm.lv
Izstāžu zāles ARSENĀLS administratore
Velga Pule
(+371) 67 357519
Velga.Pule@lnmm.lv
Komunikācijas speciālisti
Preses centra vadītāja
Nataļja Sujunšalijeva
(+371) 67 357527
Natalja.Sujunsalijeva@lnmm.lv
Izglītības programmu un pasākumu kuratore
Elīna Bērziņa
(+371) 67 716108
Elina.Berzina@lnmm.lv
Datorgrafiķe
Anete Straume
(+371) 67 716107
Anete.Straume@lnmm.lv
Komunikācijas speciāliste
Ketija Riteniece
(+371) 67357526
Ketija.Riteniece@lnmm.lv
Izglītības programmu kuratori
Izglītības programmu un pasākumu kuratore
Elīna Bērziņa
(+371) 67 716108
Elina.Berzina@lnmm.lv
Kolekciju glabātāji
Grafikas kolekcijas ARSENĀLS glabātāja
(20. gs. 2. puse – 21. gs.)
Valda Knāviņa
(+371) 67 357522
Valda.Knavina@lnmm.lv
Glezniecības kolekcijas ARSENĀLS glabātāja
(20. gs. 2. puse – 21. gs.)
Ilze Putniņa
(+371) 67 357523
Ilze.Putnina@lnmm.lv
Tēlniecības un objektu kolekcijas glabātāja
Māra Lāss
(+371) 67 357521
Mara.Lass@lnmm.lv
B. Bērziņa kolekcijas glabātāja
Gundega Cēbere
(+371) 67 357529
Gundega.Cebere@lnmm.lv
Izstāžu kuratori
Izstāžu kuratore, Radošās darbnīcas vadītāja
Līna Birzaka-Priekule
(+371) 67 716115
Lina.Priekule@lnmm.lv
Restauratori
Gleznu restauratore-vecmeistare
Guna Kreislere
(+371) 67 357528
Guna.Kreislere@lnmm.lv
Gleznu restauratore-meistare
Anita Skadmane
(+371) 67 357528
Anita.Skadmane@lnmm.lv
Zinātnisko dokumentu centrs
Zinātnisko dokumentu centra vadītāja
Vineta Beržinska
(+371) 67 357530
Vineta.Berzinska@lnmm.lv