MĀKSLINIEKU LIENES MACKUS UN ARTŪRA ARŅA MEISTARKLASE izstādē "Nākotnes valsts"
image
08.03.2018 18:00
Mākslinieki Liene Mackus un Artūrs Arnis aicina jauniešus un pieaugušos uz meistarklasi, kurā būs iespēja iepazīties ar animāciju kā mākslas tehniku. Mākslinieku vadībā meistarklases dalībnieki varēs arī paši izveidot savu animāciju.

Liene Mackus un Artūrs Arnis izstādē “Nākotnes valsts” piedalās ar darbu “Gaidāma viļņošanās”, kura centrā ir švīku animācijā veidota filma. Savukārt meistarklases dalībnieki varēs praktiski apgūt iemaņas objektu animācijā, sākumā izgatavojot telpiskus objektus - kuģus, no kuriem pēc tam tiks veidota animācija.

 

Arī mākslinieku veidotajā animācijā parādās kuģis – atsauce uz stāstu par Noasa šķirstu. Tas ir tulkojums satricinājumiem nākotnē – politiskiem, reliģiskiem, bet, jo īpaši, klimata pārmaiņām. Kuģis sasaucas arī ar izstādes vizuālās identitātes tēlu – un, pavisam nesaskaņoti, izstādes darbos parādās arī citi kuģi, laivas un glābšanas riņķi.

 

Telpiskās animācijas tehnikas priekšrocība ir tā, ka tās attēls ir telpisks un “dzīvs”, jo tiek attēloti un iekustināti reāli objekti.  Nodarbība sāksies ar īsu sarunu un māksliniecisko detaļu pārrunāšanu un turpināsies, dalībniekiem pašiem radoši darbojoties.

 

NORISES VIETA:

Izstāžu zāle ARSENĀLS / Torņa iela 1, Rīga

 

NODARBĪBAS ILGUMS:

aptuveni 1.5 stundas

 

DALĪBAS MAKSA:

5.00 EUR

 

MATERIĀLI LĪDZI ŅEMŠANAI:

visi darbam nepieciešamie materiāli tiks nodrošināti uz vietas

 

PAPILDU INFORMĀCIJA UN PIETEIKŠANĀS:

Dalībnieku skaits ierobežots.

Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās.

T: (+371) 67 716108

E: arsenals@lnmm.lv

Saistītās izstādes