SARUNAS MUZEJĀ: Tikšanās ar mākslas kritiķi Vilni Vēju
image
13.05.2018 15:00
Tikšanās ar mākslas kritiķi Vilni Vēju izstādē "Nākotnes valsts"

Kas vainas valstij? Kas vainas nākotnei?

 

Veidojot izstādi “Nākotnes valsts”, mākslinieki tika rosināti domāt par nākotni, saistot to ar valsts ietvaru. Mākslas tēli ir spilgti, taču eiforisku utopiju izstāde neveido. Mākslinieku atbilde valsts simtgades svinībām ir rezignācija, ironija un mērena stereotipu kritika. Kādēļ tas tā? Vai laikmetīgās mākslas virzienam nav pa ceļam ar nacionāli patriotiskām tēmām? Vai latviešu māksliniekiem nav pamata optimismam?

 

Tuvojoties izstādes “Nākotnes valsts” noslēgumam, aicinām uz pēdējo "Sarunas muzejā" pasākumu, lai izmantotu iespēju tuvāk iepazīties ar eksponētajiem darbiem mūsdienu mākslas norišu kontekstā. Pastaigā pa izstādi kopā ar sarunu īpašo viesi, mākslas kritiķi Vilni Vēju, centīsimies iedziļināties mākslinieku iecerēs un neparedzētajās interpretācijās.

 

Izglītības programma “Sarunas muzejā” ir tematisks pasākums – ekskursija-stāstījums-diskusija, kas piedāvā daudzpusīgāk un dziļāk iepazīt aktuālās izstādes, uzdot jautājumus un diskutēt kopā ar māksliniekiem, dizaineriem, izstāžu kuratoriem, mākslas vēsturniekiem, filozofiem u. tml.

 

NORISES VIETA:

Izstāžu zāle ARSENĀLS / Torņa iela 1, Rīga

 

DALĪBAS MAKSA:
Ieejas biļete izstādē

 

PAPILDU INFORMĀCIJA:

Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama. 

T: (+371) 67 716108

E:  arsenals@lnmm.lv

Saistītie pasākumi
Saistītās izstādes