KURATORU UN MĀKSLINIEKU TŪRE MEDIJIEM Latvijas Laikmetīgās mākslas centra izstādē "Nenorunātās tikšanās"
12.12.2019 12:00
Ceturtdien, 2019. gada 12. decembrī, plkst. 12.00 Latvijas Nacionālā mākslas muzeja izstāžu zāle ARSENĀLS (Vecrīgā, Torņa ielā 1) aicina mediju pārstāvjus uz tikšanos ar starptautiskas laikmetīgās mākslas izstādes “Nenorunātās tikšanās” kuratoriem un dalībniekiem.

 

Dalībnieku reģistrācija: plkst. 11.30–12.00

 

Latvijas Laikmetīgās mākslas centra organizētā izstāde “Nenorunātās tikšanās” notiek Latvijas valsts simtgades programmā un ir veltīta zinātniskās fantastikas žanra ietekmei mākslas teritorijā, ietverot gan vēsturisku izpēti, gan nākotnes scenārijus. Projekts apskata tādas tēmas kā zinātnes un tehnoloģiju progress, klases, rasu un dzimumu nevienlīdzība, koloniālisms, pievēršas aktuāliem feminisma, ekoloģijas un politikas jautājumiem.

 

Mediju tūres ievadā izstādes kuratores, Latvijas Laikmetīgās mākslas centra pārstāves Inga Lāce un Solvita Krese paskaidros projekta ideju un iepazīstinās ar klātesošajiem māksliniekiem. Ekskursijas laikā Driants Zeneji (Driant Zeneli), Deimants Narkēvičs (Deimantas Narkevičius), Ieva Balode, Artūrs Virtmanis, Kristaps Epners un Viktors Timofejevs (Виктор Тимофеев) īsi pastāstīs katrs par savu darbu. Plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem būs iespēja brīvi filmēt un fotografēt ekspozīciju. Pēc oficiālās daļas paredzēts laiks individuālajām intervijām.

 

Sarunas norisināsies latviešu un angļu valodā.

 

Izstāde “Nenorunātās tikšanās” būs skatāma Latvijas Nacionālā mākslas muzeja izstāžu zālē ARSENĀLS no š.g. 13. decembra līdz 2020. gada 23. februārim.

Saistītās izstādes
Saistītās preses relīzes