MĀKSLAS DARBNĪCA BĒRNIEM UN JAUNIEŠIEM: Titāna baltais
image
09.05.2019 17:30
9. maijā plkst. 17.30 LNMM izstāžu zāle ARSENĀLS aicina uz “Mākslas darbnīcu bērniem un jauniešiem: Titāna baltais”, kas sniegs iespēju tās dalībniekiem tuvāk iepazīt Lidijas Auzas daiļradi un radīt pašiem savus mākslas darbus kopā ar mākslinieci Ivetu Vecenāni.

Mākslas darbnīcas dalībnieki kopā ar mākslinieci Ivetu Vecenāni varēs atklāt titāna baltās krāsas pārsteidzošo materialitāti. Iveta Vecenāne jau kopš akadēmijas vasaras praksēm ir iemīļojusi šo krāsu, ar kuru var azartiski un ātri strādāt, piešķirot darbam plastiskumu, dimensiju un vieglu faktūru. Arī skices saviem jaunākajiem gobelēniem māksliniece veido ar titāna balto.

 

Ivetas Vecenānes radošā darbnīca sasauksies ar Lidijas Auzas darbiem, kuriem arī ir raksturīga izteikta faktūra un dažādi radošie paņēmieni.

 

Par mākslinieci – darbnīcas vadītāju: Iveta Vecenāne ir pazīstama kā tekstilmāksliniece, bet strādājot ar bērniem un jauniešiem, izmanto plašu mākslas tehniku pielietojumu. Māksliniece ir vadījusi darbnīcas dažādās vietās Latvijā, kā arī ārzemēs, tostarp, Eiropas skolā Luksemburgā. 

 

Darbnīcu atbalsta SIA Livonia Print.

 

NORISES VIETA:

Izstāžu zāle ARSENĀLS / Torņa iela 1, Rīga

 

MEŖKAUDITORIJA:

Bērni un jaunieši no 10 līdz 18 gadu vecumam.

 

NODARBĪBAS ILGUMS:

2 stundas.

 

MATERIĀLI LĪDZIŅEMŠANAI:

visi darbam nepieciešamie materiāli tiks nodrošināti uz vietas.

 

DALĪBAS MAKSA:

2,50 EUR no skolēna.

 

PIETEIKŠANĀS UN PAPILDU INFORMĀCIJA:

Vietu skaits ierobežots. Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās.

T: (+371) 67 716108

E: arsenals@lnmm.lv

Saistītie pasākumi
Saistītās izstādes
Saistītās izglītības programmas