Mīlas viesulis Golfa klubā / Sturm der Liebe im Golfplatz
Radošās apvienības “GolfClayderman” personālizstāde
No 2018. gada 15. jūnija līdz 29. jūlijam Latvijas Nacionālā mākslas muzeja izstāžu zāles ARSENĀLS Radošajā darbnīcā (Vecrīgā, Torņa ielā 1; 2. stāvā) būs skatāma radošās apvienības “GolfClayderman” personālizstāde “Mīlas viesulis Golfa klubā / Sturm der Liebe im Golfplatz”.

Reizē ar izstādes atklāšanu 2018. gada 14. jūnijā plkst. 18.00 ARSENĀLA Radošajā darbnīcā durvis vērs īsts Golfa klubs. Ikviens varēs kļūt par tā biedru, arī Tu! Noteikumi ir pavisam vienkārši – bumbiņa jātrāpa bedrītē. Kurš būs uzvarētājs? Kurš kļūs par vakara zvaigzni?

 

Atklāšanas pasākumu papildinās performance, kurā būs iespēja iepazīt jaunāko modi no Baltijas slāvu, ģermāņu un pakistāņu garderobes, kā arī sadzirdēt kādu tautā populāru melodiju kuratores izpildījumā.

 

Paši autori, runājot par gaidāmo personālizstādi, uzsver: “Sportiskie un poētiskie gēni kantoru dendijos raisa skaudību, un mēs taču zinām, ka, iespējams, kopā pavadītais laiks ir svarīgāks par kopējamo mašīnu putekļiem nāsīs. Arī meitenes to zina. Nevajag tik daudz nodarboties ar mīlu, labāk spēlēt golfu.”

 

Izstādes ietvaros apmeklētājiem tiks piedāvāti dažādi izglītojoši pasākumi un performances.

 

PAR “GOLFCLAYDERMAN

Sabiedrība ar neierobežotu atbildību “GolfClayderman* ir plaša profila organizācija, kas radusies 2016. gadā. Tā aptver visas dzīves sfēras un rūpējas par to kvalitātes uzlabošanu.

 

Jau radošās darbības sākumā mākslinieki pievērsušies augstajai modei, sarīkojot nozīmīgus modes šovus, kas ietekmējuši visas Latvijas stila un gaumes izpratni. “GolfClayderman” ir notikušas vairākas personālizstādes Rīgā un lauku rajonos. Šī gada aprīlī apvienība prezentēja savu pirmo retrospekciju galerijā “Alma”.

 

GolfClayderman” darbojas visdažādākajās mākslas un dzīves jomās – performancē, mūzikā, teātrī, dzīvesstilā, modē, body art un citās. Grupas īstenotie mākslas notikumi ir humora un ironijas pilni, ļaujot pasmieties gan par sevi, gan par sabiedrību kopumā.

 

* Provizoriski rezultāti kantoru tabulās liecina, ka, iespējams, “GolfClayderman” pakalpojumi drīzumā tiks izrakstīti kā zāles pret piespiedu bezsamaņu.

 

 

 

 

IZSTĀDES KURATORE:

Līna Birzaka-Priekule, Latvijas Nacionālā mākslas muzeja izstāžu kuratore,

izstāžu zāles ARSENĀLS Radošās darbnīcas vadītāja

Saistītie pasākumi
Saistītās preses relīzes
Saistītās galerijas