MUZEJU NAKTS: Ideju šūpulis
image
19.05.2018 19:00
Muzeju nakts pasākums Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā

19:00-24:00

Latvijas Dizaina gada balvas izstādes apskate

Muzeju Nakts apmeklētājiem ir atvērta izstāde un katrs var iepazīties ar Latvijas Dizaina gada balvas finālistu darbiem. Šī gada izstādes devīze ir “dizains savieno”, vēršot uzmanību uz dažādu nozaru sadarbību dizainā. 

 

19:00-24:00

Ideju šūpulis

Devīze “Šūpulis” aicina domāt par pašiem dizaina pamatiem – kur rodas, aug un attīstās dizaina idejas? Kā tās tiek izauklētas un realizētas? Ideju šūpulis savā ziņā noder arī labākai dzīves kvalitātei, jo labām idejām ir jāpalīdz attīstīties un izaugt par vērtīgu dzīves pienesumu. Kur to vēl labāk pieredzēt, ja ne dizaina muzejā? Meklējot labas idejas un, domājot par to attīstību, ir arī vērts atskatīties arī Latvijas dizaina šūpulī jau agrāk ielikto - kas ir mūsu labākie autoru darbi un kā tie ietekmējuši mūsu pieredzi un izpratni par dizainu?

 

Akcentējot Latvijas dizainu sasniegumus, Muzeju Nakts apmeklētājiem tiek piedāvātas radošas aktivitātes muzejā. Izmantojot dažādus spēlēs elementus, gan lieli, gan mazi var apzināt savu ideju šūpuļa potenciālu, domāt par to, kā šīs idejas attīstīt un risināt ar dizainera pieeju.

 

 

NORISES VIETA:

Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs / Skārņu iela 10/20, Rīga

 

DALĪBAS MAKSA:

Ieeja brīva

Saistītie pasākumi
Saistītās izstādes