MUZEJU NAKTS: Nākotnes pilsonis šūpulī
image
19.05.2018 19:00
Muzeju nakts pasākums izstāžu zālē ARSENĀLS

19:00-24:00

Izstādes “Nākotnes valsts” apskate

Muzeju nakts apmeklētājiem ir atvērta izstāde “Nākotnes valsts”, kurai Latvijas mākslinieki radījuši jaunus darbus, iztēlodamies, kāda varētu būt Latvija vai pasaule tuvākā vai tālākā nākotnē.

 

19:00-24:00

Nākotnes pilsonis šūpulī

Šūpulī guļ mazs bērniņš – nākotnes pilsonis. Viņš ir nācis pasaulē 2018+ vai  201∞ gadā. Kāda izvērtīsies viņa dzīve? Ko tu novēli mazajam nākotnes pilsonim?

 

Aplūko izstādi “Nākotnes valsts”, un dalies arī savās idejās par to, kāds cilvēks dzīvos šajā “nākotnes valstī”? Kāda būs nākotnes pilsoņa ikdiena – darbs, vaļasprieki, dzīvesvieta? Kādas būs viņa vērtības, lielākie sapņi un kādi – nopietnākie izaicinājumi? Vai nākotnes pilsonis zinās, kas ir mežs, dzimums, bibliotēka vai saaukstēšanās? Kā viņš sazināsies, pārvietosies, mācīsies, novecos? Vai nākotnes pilsonis izskatīsies tāpat kā mēs? Un ko viņš par mums domās?

 

Lai cik atšķirīgi vai līdzīgi ir mūsu redzējumi par dzīvi “kaut kad nākotnē”, par nākotni cilvēki domājot vairāk nekā par tagadni. Un tomēr domas par to, kāda nākotne varētu būt, var stipri atšķirties no tā, kāda tā reāli būs.

 

19:00-24:00

“Nākotnes valsts” piedzīvojumu karte

Ģimenēm ar bērniem būs iespēja iepazīt izstādi “Nākotnes valsts” ar īpašas kartes palīdzību. Izpildi uzdevumus, uzzini, padomā un uzzīmē nākotnes cilvēka portretu!

 

19:00-24:00

Instagram izaicinājums

Izpaudies radoši, uzņem fotogrāfiju, un, izmantojot “Muzeju nakts” mirkļbirku, piedalies izlozē un laimē balvas!

 

 

NORISES VIETA:

Izstāžu zāle ARSENĀLS / Torņa iela 1, Rīga

 

DALĪBAS MAKSA:

Ieeja brīva

Saistītie pasākumi
Saistītās izstādes