SIETSPIEDES APDRUKAS DARBNĪCA: Mākslas muzeja Jauniešu klubs
image
29.06.2018 15:00
Mākslas muzeja Jauniešu klubs aicina uz pirmo sietspiedes apdrukas darbnīcu, kuras laikā apmeklētāji varēs apdrukāt līdzi paņemtos tekstila priekšmetus, padarot sava apģērba/aksesuāra dizainu unikālu.

Jauniešu klubs ir sagatavojis īpašus sietus, iedvesmojoties no Latvijas Nacionālā mākslas muzeja un tā struktūrvienību kolekcijām. Apmeklētāji varēs izvēlēties savu sietspiedes dizainu, sākot ar LNMM galvenās ēkas 4. stāva apaļo lodziņu, beidzot ar Meisenes porcelāna amoriņu figūriņām no Māklas muzeja RĪGAS BIRŽA. Protams, arī Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeja, izstāžu zāles ARSENĀLS un Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzeja kolekciju darbus. 

 

Pirmā Jauniešu kluba sietspiedes apdrukas darbnīca notiks Izstāžu zālē ARSENĀLS, kur tieši šobrīd notiek 6. Rīgas Starptautiskās tekstilmākslas un šķiedras mākslas triennāles “Tradicionālais un laikmetīgais” izstāde “IDENTITĀTE / IDENTITY”, kurā apskatāmi vairāki sietspiedes tehnikā veidoti mākslas darbi.

 

Turpmāk Jauniešu kluba sietspiedes apdrukas darbnīcas notiks regulāri kādā no Latvijas Nacionālā mākslas muzeja struktūrvienībām.

 

NORISES VIETA:

Izstāžu zāle ARSENĀLS / Torņa iela 1, Rīga


DALĪBAS MAKSA:

Ieeja brīva

 

MATERIĀLI LĪDZI ŅEMŠANAI:

Savs apģērba gabals vai aksesuārs no gluda dabīga auduma, ko apdrukāt. 

 

PAPILDU INFORMĀCIJA:
T:  (+371) 67 716 108

Saistītās izglītības programmas