PASĀKUMS JAUNIEŠIEM: Flēra Bīrmane par Tibetas sakrālo glezniecību
22.05.2018 17:00
Latvijas Nacionālā mākslas muzeja Jauniešu kluba dalībnieku organizēta saruna ar gleznotāju Flēru Bīrmani, kas sešus gadus Nepālā studējusi Tibetas Thangka glezniecību.

Sarunā ar Flēru uzzināsim, kā atšķiras mākslinieka darbs Rietumu un Austrumu kultūrās, kas pamudināja Latvijas Mākslas akadēmijas absolventi uzsākt studijas Nepālā, un kāda ir bijusi šī viņas pieredze. Jaunieši tiek aicināti iesaistīties diskusijā un uzdod sev interesējošus jautājumus. Sarunu papildinās arī neliela praktiska nodarbība. Lūdzam ņemt līdzi zīmuli, dzēšgumiju un lineālu!

 

MĒRĶAUDITORIJA:

jaunieši

 

NORISES VIETA:

Mākslas muzejs RĪGAS BIRŽA / Doma laukums 6, Rīga

 

DALĪBAS MAKSA:

ieejas biļete pastāvīgajā ekspozīcijā

 

PAPILDU INFORMĀCIJA:

iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama!

T: (+371) 67357536

E: Maija.Mackus@lnmm.lv

Saistītie jaunumi
news-image
Mākslas muzeja Jauniešu kluba pieredze: Muzeji un tehnoloģijas
LNMM Jauniešu kluba nodarbība bija veltīta tēmai “Muzeji un tehnoloģijas”. Jauniešu kluba dalībnieki iepazina Latvijas Nacionālā mākslas muzeja pieredzi, veidojot muzeja aplikāciju, kā arī apmeklēja starptautiskās konferences WE ARE MUSEUMS 2017 pavadošo pasākumu “Tech loves culture”, kur savus produktus prezentēja jaunuzņēmumi no dažādām Eiropas valstīm, piedāvājot muzejiem efektīvus risinājumus interaktīvo tehnoloģiju, paplašinātās realitātes, mobilo pakalpojumu, biļešu sistēmu, kā arī e-tirdzniecības izmantošanā.
news-image
Mākslas muzeja Jauniešu kluba pieredze: Kā veidot savu zīmolu un grafisko identitāti
Kopš 2016. gadā pabeigtās rekonstrukcijas Latvijas Nacionālais mākslas muzejs ir izveidojis gluži vai jaunu vizuālo tēlu, kura koncepts ir izgaismot pirms rekonstrukcijas neredzamo un padarīt muzeju apmeklētājam tuvāku un saprotamāku. Tā kā Jauniešu klubs ir jauns dzinums kopējā LNMM kokā, Jauniešu kluba piektā tikšanās 27.jūnijā bija veltīta LNMM rekonstrukcijas būtiskāko izmaiņu un zīmola tapšanas procesa apzināšanai, kā arī paša Jauniešu kluba zīmola izveides uzsākšanai.
news-image
Mākslas muzeja Jauniešu kluba pieredze: Zīmola tapšanas process
Jauniešu kluba sestā tikšanās 11. jūlijā tika veltīta LNMM zīmola tapšanas procesa apzināšanas turpināšanai, kā arī paša Jauniešu kluba zīmola izveidei.
news-image
Mākslas muzeja Jauniešu kluba pieredze: Kas ir dizainers?
Jauniešu kluba septītā tikšanās 8. augustā tika veltīta dizainam. Katra Jauniešu kluba tikšanās reize ir īpaša un atšķirīga, taču šoreiz gūtā pieredze bija patiešām unikāla – visi kopā devāmies ciemos pie “Lokal Boards” dizaineriem, kuri ar lielu entuziasmu mūs uzņēma un iepazīstināja ar to, kāds ir dizainera darbs ikdienā, kur un kā top viņu ražotie longboard skrituļdēļi, kā arī aicināja mūs iejusties dizainera lomā.
news-image
Mākslas muzeja Jauniešu kluba pieredze: Kā runāt par mākslu?
21.novembra Jauniešu kluba tikšanās reizi veltījām, lai turpinātu mācīties, pētīt un apspriest to, kā varam vērot, vērtēt un sarunāties ne tikai par, bet arī ar mākslas darbiem. Kopā ar LNMM izstāžu zāles ARSENĀLS Radošās darbnīcas vadītāju Līnu Birzaku-Priekuli guvām ieskatu recenzenta darba procesā. Pēc tam mūsu koordinatores Elīnas vadībā arī paši vairāk pievērsāmies mākslas darbu pētīšanai un guvām dažādas atziņas.
Saistītās izglītības programmas
Saistītās galerijas