MĀKSLINIEKU LIENES MACKUS UN ARTŪRA ARŅA ANIMĀCIJAS MEISTARKLASE izstādē "Nākotnes valsts"
image
29.03.2018 18:00
Mākslinieki Liene Mackus un Artūrs Arnis aicina bērnus no 12 gadu vecuma, jauniešus un pieaugušos uz “Noasa šķirsta darbnīcu” – animācijas meistarklasi, kurā būs iespēja iepazīties ar šo mākslas tehniku un kopīgi veidot objektu animāciju. Nodarbība notiks izstādes "Nākotnes valsts" ietvaros.

"Noasa šķirsta darbnīca" balstīta uz Lienes un Artūra darba "Gaidāma viļņošanās" vienu no motīviem par došanos nākotnē ar pašām svarīgākajām lietām – cilvēkiem, dzīvniekiem, augiem un dažiem mākslas priekšmetiem.

 

Iedomājoties sevi Noasa vietā, piedāvājam izveidot laivu, kas dotos ceļā ar, jūsuprāt, vērtīgākajām lietām. Kopīgi un katrs atsevišķi veidosim sižetu nelielai stop-motion animācijai, kas taps no dalībnieku izveidotajiem kartona kuģiem un laivām un dosies izbraukumā pa izstādes ekspozīciju.

 

Telpiskās animācijas tehnikas priekšrocība ir tā, ka tās attēls ir telpisks un “dzīvs”, jo tiek attēloti un iekustināti reāli objekti. Nodarbība sāksies ar īsu sarunu un māksliniecisko detaļu pārrunāšanu un turpināsies, dalībniekiem pašiem radoši darbojoties.

 

NORISES VIETA:

Izstāžu zāle ARSENĀLS / Torņa iela 1, Rīga

 

NODARBĪBAS ILGUMS:

aptuveni 1.5 stundas

 

DALĪBAS MAKSA:

5.00 EUR

 

MATERIĀLI LĪDZI ŅEMŠANAI:

visi darbam nepieciešamie materiāli tiks nodrošināti uz vietas

 

PAPILDU INFORMĀCIJA UN PIETEIKŠANĀS:

Dalībnieku skaits ierobežots.

Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās.

T: (+371) 67 716108

E: arsenals@lnmm.lv

 

Saistītās izstādes