VĀRDS DIZAINAM: Rudens skola
Dizaina un arhitektūras skola vidusskolēniem
image
20.10.2020 - 23.10.2020 11:00
Vai esi kādreiz apsvēris iespēju nākotni saistīt ar dizainera vai arhitekta profesiju? Vai vari iztēloties, kāda ir ikdiena, strādājot dizaina vai arhitektūras birojā?

Grafiskais dizains, radošās tehnoloģijas, interjera dizains un arhitektūra ir sfēras, kuras iepazīsi, apmeklējot VĀRDS DIZAINAM rudens skolu. Katru dienu Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeja telpās dalībnieki varēs darboties praktiskajās darbnīcās, pēc pusdienu pauzes dodoties vizītē uz kādu dizaina vai arhitektūras biroju.

 

VĀRDS DIZAINAM rudens skola ir paredzēta vidusskolēniem un norisināsies 2020. gada rudens brīvlaikā no 20. līdz 23. oktobrim plkst. 11.00–16.00.

 

TĒMAS:
Otrdiena – Grafiskais dizains. Vizīte izdevniecībā Neputns.
Trešdiena – Interjera dizains. Vizīte interjera dizaina studijā xcelsior.
Ceturtdiena – Arhitektūra. Vizīte Sudraba arhitektūra birojā.
Piektdiena – Radošās tehnoloģijas. Vizīte virtuālās realitātes uzņēmumā Vividly.

 

VĀRDS DIZAINAM rudens skolu vadīs DMDM izglītības programmu kuratore un Vārds dizainam projekta vadītāja Jekaterina Potašova.

 

NORISES LAIKS:
20.–23.10. plkst. 11.00–16.00

 

MĒRĶAUDITORIJA:
Skolēni vecumā no 15 līdz 18 gadiem

 

MATERIĀLI LĪDZI ŅEMŠANAI:
Nepieciešamie materiāli tiks nodrošināti uz vietas

 

DALĪBAS MAKSA:
40 EUR no personas par četru dienu skolu

 

PAPILDU INFORMĀCIJA:
Dalībnieku skaits ierobežots – 10.
Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās.
E: Jekaterina.potasova@lnmm.lv
T: (+371) 67 830917

 

PROGRAMMU ATBALSTA:
Valsts kultūrkapitāla fonds

 

 

VESELĪBAS UN DROŠĪBAS PASĀKUMI MUZEJĀ:

  1. Lūdzam neapmeklēt muzeju, ja Jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi, noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai stingra izolācija. Muzejam ir tiesības personām ar elpceļu infekcijas slimības pazīmēm liegt ieeju muzejā un aicināt tās atstāt muzeju.
  2. Sākot ar 14. oktobri ikvienam muzeja apmeklētājam no 13 gadu vecuma obligāti jāvalkā sejas maska vai sejas vairogs (vizieris).
  3. Muzejs rekomendē veikt bezkontakta norēķinus vai izmantot maksājumu kartes, kā arī reģistrēties lietotnē Mobilly, lai ērti un ātri iegādātos biļetes telefonā.
  4. Lūdzam ievērot 2 metru distanci no citiem apmeklētājiem un muzeja darbiniekiem.
  5. Aicinām rūpēties par roku dezinfekciju. Muzejs nodrošina virsmu, izmantoto materiālu un aprīkojuma dezinfekciju.
  6. Nodarbību laikā lūgums lietot tikai personīgos darba instrumentus un materiālus (krītiņus, zīmuļus, dzēšgumijas, spilvenus sēdēšanai).
  7. Aicinām iepazīties ar vispārīgajiem piesardzības pasākumiem LNMM apmeklējumam mājas lapas sadaļā COVID 19.


LNMM publiskie pasākumi tiek filmēti un fotografēti, lai regulāri un mērķtiecīgi informētu sabiedrību par muzeja piedāvājumu, darba rezultātiem un aktualitātēm. Jums ir tiesības iebilst pret savas un sava nepilngadīgā bērna fotogrāfijas izvietošanu ar LNMM saistītos resursos, nosūtot elektronisko vēstuli uz e-pasta adresi: lnmm@lnmm.lv. Lūdzu, norādiet konkrētas fotogrāfijas saiti un/vai atsūtiet ekrānšāviņu, kā arī sniedziet par sevi informāciju, lai mēs Jūs varētu identificēt kā datu subjektu.