LABSAJŪTAS MĒNESIS: Kā es jūtos savā krēslā?
image
11.10.2020 13:00
Apsēsties un sēdēt ir tikpat ierasta ikdienas darbība kā pamosties, nomazgāties un paēst. Bet vai ierasto darbu rutīnā izdodas arī norimt un palūkoties, kāds ir krēsls, kurā es ik dienas pavadu vairākas stundas? Iespējams, krēsli ir vairāki. Cik labi tie saskan vai konfliktē?

Radošās darbnīcas laikā ar drāmas terapijas metodēm būs iespēja ar distanci palūkoties uz krēsliem, kuros sēžam ik dienas, kā arī izmēģināt un sajust, kā būtu sēdēt citos krēslos? Kādas sajūtas rodas iesēžoties Jāņa Straupes “Pašizolācijas krēslā”, kas radīts 2020. gadā? Mākslinieks ar nelielu ironiju izveidojis mēbeli – krēslu kā ārējo cietoksni savai iekšējai pasaulei.

 

Programmas LABSAJŪTAS MĒNESIS MUZEJĀ ietvaros Dekoratīvās mākslas uz dizaina muzejs piedāvā unikālas radošās darbnīcas ar mākslas terapijas metodēm, kuru rašanās impulss bijis Jāņa Straupes dizainētie krēsli. Nodarbības vada diplomēta mākslas un drāmas terapeite, žurnāliste un redaktore Sindija Meluškāne, izmantojot Jāņa Straupe oriģinālos dizaina krēslus, palīdzēs gan pieaugušajiem, gan bērniem iepazīt savas emocijas un strādāt ar tām. 

 

Nodarbības ilgums – 1 stunda 30 minūtes.

 

NORISES VIETA:

Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs

Skārņu iela 10, Rīga

 

MĒRĶAUDITORIJA:

Pieaugušie

 

BIĻEŠU CENAS:

5,00 EUR no personas

 

PIETEIKŠANĀS UN PAPILDU INFORMĀCIJA:

Maksimālais dalībnieku skaits grupā: 10 personas.

Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, norādot vārdu, uzvārdu un kontakttālruni.

E: dmdm@lnmm.lv

T: (+371) 67 830 917, (+371) 67 222 235, (+371) 60 001 328

 

VESELĪBAS UN DROŠĪBAS PASĀKUMI MUZEJĀ:

- Lūdzam neapmeklēt muzeju, ja jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi, noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai stingra izolācija. Muzejam ir tiesības personām ar elpceļu infekcijas slimības pazīmēm liegt ieeju muzejā un aicināt tās atstāt muzeju.

- Lūdzam ievērot 2 metru distanci no citiem apmeklētājiem un muzeja darbiniekiem.

- Aicinām rūpēties par roku dezinfekciju. Muzejs nodrošina virsmu un izmantoto materiālu un aprīkojuma dezinfekciju.

- Nodarbību laikā lietot tikai personīgos vai personīgi piešķirtos darba instrumentus un materiālus (krītiņus, zīmuļus, dzēšgumijas, spilvenus sēdēšanai).

 

Aicinām iepazīties ar vispārīgajiem piesardzības pasākumiem muzeja apmeklējumam mājas lapas sadaļā COVID 19

 

LNMM publiskie pasākumi tiek filmēti un fotografēti, lai regulāri un mērķtiecīgi informētu sabiedrību par muzeja piedāvājumu, darba rezultātiem un aktualitātēm. Jums ir tiesības iebilst pret savas un sava nepilngadīgā bērna fotogrāfijas izvietošanu ar LNMM saistītos resursos, nosūtot elektronisko vēstuli uz e-pasta adresi: lnmm@lnmm.lv. Lūdzu, norādiet konkrētas fotogrāfijas saiti un/vai atsūtiet ekrānšāviņu, kā arī sniedziet par sevi informāciju, lai mēs Jūs varētu identificēt kā datu subjektu.

Saistītie jaunumi