PAPĪRA LEĻĻU DARBNĪCA ĢIMENĒM: Paradīzes putni
image
18.10.2020 12:00
Izstādes “Rotaļāsimies?” ietvaros aicinām ģimeni uz kopīgu darbošanos leļļu mākslinieces-dizaineres Ināras Liepas vadībā.

PIETEIKŠANĀS UZ DARBNĪCU NOSLĒGUSIES! BRĪVU VIETU VAIRS NAV.

 

Lai no dažādiem materiāliem taptu brīnumainie putnu tēli, lielākajiem un mazākajiem dalībniekim būs katram savs uzdevums. Vienam jāveido kartona pamatne, otram jāizvēlas dekori, lai kopā darinātu trīsdimensionālas papīra lelles.

 

MĒRĶAUDITORIJA:

Ģimenes ar bērniem no 4 gadu vecuma.

 

NORISES VIETA:

LNMM galvenā ēka / 4. stāva izstāžu zāles.

 

MATERIĀLI LĪDZIŅEMŠANAI:

Visi darbam nepieciešamie materiāli tiks nodrošināti uz vietas.

 

DARBNĪCAS CENA:

3,00 EUR no personas.

 

NEPIECIEŠAMA IEPRIEKŠĒJA PIETEIKŠANĀS:

Maksimālais dalībnieku skaits grupā: 15 personas.

T: (+371) 67 324461

E: ekskursijas@lnmm.lv

 

 

VESELĪBAS UN DROŠĪBAS PASĀKUMI MUZEJĀ:

  1. Lūdzam neapmeklēt muzeju, ja Jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi, noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai stingra izolācija. Muzejam ir tiesības personām ar elpceļu infekcijas slimības pazīmēm liegt ieeju muzejā un aicināt tās atstāt muzeju.
  2. Sākot ar 14. oktobri ikvienam muzeja apmeklētājam no 13 gadu vecuma obligāti jāvalkā sejas maska vai sejas vairogs (vizieris).
  3. Muzejs rekomendē veikt bezkontakta norēķinus vai izmantot maksājumu kartes, kā arī reģistrēties lietotnē Mobilly, lai ērti un ātri iegādātos biļetes telefonā.
  4. Lūdzam ievērot 2 metru distanci no citiem apmeklētājiem un muzeja darbiniekiem.
  5. Aicinām rūpēties par roku dezinfekciju. Muzejs nodrošina virsmu, izmantoto materiālu un aprīkojuma dezinfekciju.
  6. Nodarbību laikā lūgums lietot tikai personīgos darba instrumentus un materiālus (krītiņus, zīmuļus, dzēšgumijas, spilvenus sēdēšanai).
  7. Aicinām iepazīties ar vispārīgajiem piesardzības pasākumiem LNMM apmeklējumam mājas lapas sadaļā COVID 19.

 

LNMM publiskie pasākumi tiek filmēti un fotografēti, lai regulāri un mērķtiecīgi informētu sabiedrību par muzeja piedāvājumu, darba rezultātiem un aktualitātēm. Jums ir tiesības iebilst pret savas un sava nepilngadīgā bērna fotogrāfijas izvietošanu ar LNMM saistītos resursos, nosūtot elektronisko vēstuli uz e-pasta adresi: lnmm@lnmm.lv. Lūdzu, norādiet konkrētas fotogrāfijas saiti un/vai atsūtiet ekrānšāviņu, kā arī sniedziet par sevi informāciju, lai mēs Jūs varētu identificēt kā datu subjektu.

 

Saistītie pasākumi
Saistītās izstādes