MĀKSLAS NODARBĪBA: Sajūtu māls
image
12.08.2020 17:00
Meditatīvi darbojoties ar dažādiem keramiskajiem materiāliem – mālu, šamotu, akmens masu, tiks atmodinātas bērnībā piedzīvotās sajūtas. Pieskaroties māliem, iznirs notikumi un emocijas, kas tālākajā nodarbības gaitā tiks pārveidotas.

Pieskāriens ir viena no fundamentālākajām cilvēku pieredzēm, kas saistīta ar pašām agrīnākajām bērnības atmiņām, vēl pirms  iemācījāmies runāt. Māli ir īpaši sensitīvs materiāls, kas iedarbojas uz sensoro motoriku un koncentrējas uz haptisko uztveri. Strādājot ar māliem, tiek stimulētas visas maņas un no emociju krātuves izceltas agrīnās bērnības atmiņas.  Droši pieskārieni mālam var  palīdzēt integrēt atmiņā paslēptās emocijas un atjaunot to attīstības ceļu.

 

NODARBĪBU VADA

Mākslas pedagoģe, RSU mākslas terapijas maģistrante Santa Podgaiska

Nodarbības ilgums - 1,5h.

 

MĒRĶAUDITORIJA

Pieaugušie un bērni

 

NORISES VIETA

Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs

Skārņu iela 10, Rīga

 

BIĻEŠU CENAS 

5,00 EUR

 

PIETEIKŠANĀS UN PAPILDU INFORMĀCIJA

Maksimālais dalībnieku skaits grupā: 8 personas.

Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, norādot vārdu, uzvārdu un kontakttālruni.

E: Agrita.Pore@lnmm.lv

T: (+371) 67830917; (+371) 67 222 235

 

VESELĪBAS UN DROŠĪBAS PASĀKUMI MUZEJĀ

- Lūdzam neapmeklēt muzeju, ja jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi, noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai stingra izolācija. Muzejam ir tiesības personām ar elpceļu infekcijas slimības pazīmēm liegt ieeju muzejā un aicināt tās atstāt muzeju.

- Lūdzam ievērot 2 metru distanci no citiem apmeklētājiem un muzeja darbiniekiem.

- Aicinām rūpēties par roku dezinfekciju. Muzejs nodrošina virsmu un izmantoto materiālu un aprīkojuma dezinfekciju.

- Nodarbību laikā lietot tikai personīgos vai personīgi piešķirtos darba instrumentus un materiālus (otas, krāsas, birstītes u.c.).

 

Aicinām iepazīties ar vispārīgajiem piesardzības pasākumiem muzeja apmeklējumam mājas lapas sadaļā COVID 19

 

LNMM publiskie pasākumi tiek filmēti un fotografēti, lai regulāri un mērķtiecīgi informētu sabiedrību par muzeja piedāvājumu, darba rezultātiem un aktualitātēm. Jums ir tiesības iebilst pret savas un sava nepilngadīgā bērna fotogrāfijas izvietošanu ar LNMM saistītos resursos, nosūtot elektronisko vēstuli uz e-pasta adresi: lnmm@lnmm.lv. Lūdzu, norādiet konkrētas fotogrāfijas saiti un/vai atsūtiet ekrānšāviņu, kā arī sniedziet par sevi informāciju, lai mēs Jūs varētu identificēt kā datu subjektu.

Saistītās izstādes
Saistītās preses relīzes