PORTRETU DARBNĪCA BĒRNIEM: Kāds suns, tāds saimnieks
image
02.07.2020 12:00
Daudzi būs dzirdējuši teicienu: “Kāds suns, tāds saimnieks”. Un tiešām, bieži vien dzīvnieki līdzinās saviem saimniekiem un otrādi.

Izstādē “Samsāra” mākslinieču duets Skuja Braden radījušas virkni mākslas darbu, ko iedvesmojuši viņu četrkājanie draugi - suņi. Liekot lietā savu fantāziju un ņemot talkā dažādus aksesuārus, mākslinieces akcentējušas četrkājaino mīluļu raksturus un atklājušas viņu personības. Paspēlēsimies arī mēs un iztēlosimies, ar ko mūsu mīļdzīvnieks varētu nodarboties, ja būtu cilvēks! Kādu Tu redzi savu suni, kaķi, trusi vai zivtiņu? Ja Tev vēl nav savs mājdzīvnieks, bet par tādu sapņo, tad varbūt esi iztēlojies, kā viņš izskatītos? Kāda būtu viņa personība, stils un paradumi? 

 

Pirms nodarbības iepazīsimies ar apgleznotajiem porcelāna šķīvjiem, kuros mākslinieces attēlojušas gan slavenus cilvēkus, gan portretējušas suņus.

 

Nodarbības ilgums - 1h.

 

MATERIĀLI LĪDZŅEMŠANAI

Flomāsteri, marķieri, zīmulis.

 

MĒRĶAUDITORIJA

Bērni 

 

NORISES VIETA

Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs

Skārņu iela 10, Rīga

 

BIĻEŠU CENAS 

2,50 EUR

 

PIETEIKŠANĀS UN PAPILDU INFORMĀCIJA

Maksimālais dalībnieku skaits grupā: 6 personas.

Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, norādot vārdu, uzvārdu un kontakttālruni.

E: dmdm@lnmm.lv

T: (+371) 67 222 235

 

VESELĪBAS UN DROŠĪBAS PASĀKUMI MUZEJĀ

- Lūdzam neapmeklēt muzeju, ja jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi, noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai stingra izolācija. Muzejam ir tiesības personām ar elpceļu infekcijas slimības pazīmēm liegt ieeju muzejā un aicināt tās atstāt muzeju.

- Lūdzam ievērot 2 metru distanci no citiem apmeklētājiem un muzeja darbiniekiem.

- Aicinām rūpēties par roku dezinfekciju. Muzejs nodrošina virsmu un izmantoto materiālu un aprīkojuma dezinfekciju.

- Nodarbību laikā lietot tikai personīgos vai personīgi piešķirtos darba instrumentus un materiālus (krītiņus, zīmuļus, dzēšgumijas, spilvenus sēdēšanai).

 

Aicinām iepazīties ar vispārīgajiem piesardzības pasākumiem muzeja apmeklējumam mājas lapas sadaļā COVID 19

 

LNMM publiskie pasākumi tiek filmēti un fotografēti, lai regulāri un mērķtiecīgi informētu sabiedrību par muzeja piedāvājumu, darba rezultātiem un aktualitātēm. Jums ir tiesības iebilst pret savas un sava nepilngadīgā bērna fotogrāfijas izvietošanu ar LNMM saistītos resursos, nosūtot elektronisko vēstuli uz e-pasta adresi: lnmm@lnmm.lv. Lūdzu, norādiet konkrētas fotogrāfijas saiti un/vai atsūtiet ekrānšāviņu, kā arī sniedziet par sevi informāciju, lai mēs Jūs varētu identificēt kā datu subjektu.

Saistītie pasākumi
Saistītās izstādes