KONCERTS: Krāsu impulsi
image
01.03.2020 17:00
Edītes Pauls-Vīgneres jubilejas izstādes “Kafijas kantāte” pēdējā dienā, 2020. gada 1. martā, plkst. 17.00 Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs (Rīgā, Skārņu ielā 10) aicina uz koncertu “Krāsu impulsi”, kurā mūziķe Lauma Kazaka ar draugiem izpildīs māksliniecei veltītus skaņdarbus.

“Atmosfēriska mūzika ar improvizācijas elementiem perfekti raksturo mākslas un kafijas baudīšanas mirkli,” saka Lauma Kazaka, koncerta idejas autore, Ērika Ešenvalda un Selgas Mences kompozīcijas studente. Savukārt ģitārists un komponists Reinis Jaunais papildinās vakara programmu ar ceļojumu stāstu impresijām.

 

Laumas Kazakas (ģitāra, balss) oriģinālkompozīcijas ar dzejnieces Noras Grēniņas vārdiem un Reiņa Jaunā (ģitāra) instrumentālo mūziku izpildīs Erna Daugaviete (čells), Nauris Babris (bungas) un Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas studentu vokālais kvartets: Rūta Olekša (soprāns), Anastasija Kildiša (alts), Kārlis Taube (tenors) un Rihards Lapiņš (bass).

 

Sev tuvajā mūzikas pasaulē Edīte Pauls-Vīgnere meklē līdzsvaru starp klasisko un vieglo žanru, jo katram no tiem, viņasprāt, paredzēta sava vieta. Mūziķi ļāvās mākslinieces darbu ēteriskumam un krāsu suģestijai, radot muzikālas impresijas, kas savieno mūziku, mākslu un dzeju.

 

Pasākumu noslēgs pastaiga Edītes Pauls-Vīgneres personālizstādē, sarunas par mākslas darbiem un kafijas baudīšana.

 

NORISES VIETA:

Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs / Lielā zāle

Skārņu iela 10, Rīga


DALĪBAS MAKSA:

Ieeja izstādē (pieaugušajiem – 3,50 EUR, skolēniem, studentiem, pensionāriem – 2,00 EUR).

GADA BIĻETES īpašniekiem ieeja ir bez maksas.


PAPILDU INFORMĀCIJA:

Koncertā sēdvietas nav numurētas.

T: (+371) 67 222235

E: dmdm@lnmm.lv

 

Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeja publiskie pasākumi tiek filmēti un fotografēti, lai regulāri un mērķtiecīgi informētu sabiedrību par muzeja piedāvājumu, darba rezultātiem un aktualitātēm.  

 

Jums ir tiesības iebilst pret savas vai sava nepilngadīgā bērna fotogrāfijas izvietošanu šajā mājas lapā, nosūtot elektronisko vēstuli uz e-pasta adresi: dmdm@lnmm.lv. Lūdzu norādiet konkrētas fotogrāfijas saiti un/vai atsūtiet ekrānšāviņu, kā arī sniedziet par sevi informāciju, lai mēs Jūs varētu identificēt kā datu subjektu. Jūsu iesniegtā informācija tiks reģistrēta un izvērtēta.

Saistītās izstādes
Saistītās preses relīzes