TERRA INCOGNITA: Vai ceļojot jūtamies laimīgi?
image
22.02.2020 16:00
Saskarsmes un komunikācijas prasmju uzlabošanas seansu vadīs mākslas terapeite Diāna Serga.

Ceļojuma būtība ir patīkami pārsteigumi, jauni iespaidi, atpūta no ikdienas steigas. Tomēr katrs, kas kaut reizi bijis ceļojumā, ilgi kārotās atpūtas un laimes mirkļu vietā sajutis neapmierinātību. Dažkārt mūs kaitina viss! Vai gandrīz viss. Un, atgriežoties mājās, secinām, ka ceļojums nav izdevies. Tomēr pēc tam, visu pārdomājot, nākas atzīt, ka neapmierinātības cēlonis visbiežāk ir saskarsme ar citiem - ceļojuma biedriem, grupas vadītāju, viesnīcu vai restorānu darbiniekiem.

 

Ko darīt, lai izlīdzinātu asās emocijas un uzlabotu attiecības ar līdzcilvēkiem ceļojuma laikā? Vai ir iespējams valdīt pār savām emocijām un neļaut tām sabojāt ceļojumu? Jā, ir. Par to runāsim lekcijā un praktiski izmēģināsim, kā  māksla palīdz tikt galā ar nepatīkamām emocijām – dusmām, aizkaitinājumu, neapmierinātību.

 

NORISES VIETA:

Mākslas muzeja RĪGAS BIRŽA Konferenču zāle (3. stāvā)

 

BIĻEŠU CENAS:

pieaugušajiem: 6,00 EUR

studentiem, pensionāriem: 3,00 EUR

Biļetes nopērkamas iepriekšpārdošanā Mākslas muzeja RĪGAS BIRŽA kasē.

Vietu skaits ierobežots!

 

PAPILDU INFORMĀCIJA:

T: (+371) 67 225209

E: Vita.Ozolina@lnmm.lv

 

Mākslas muzeja RĪGAS BIRŽA publiskie pasākumi tiek filmēti un fotografēti, lai regulāri un mērķtiecīgi informētu sabiedrību par muzeja piedāvājumu, darba rezultātiem un aktualitātēm. Jums ir tiesības iebilst pret savas un sava nepilngadīgā bērna fotogrāfijas izvietošanu ar LNMM saistītos resursos, nosūtot elektronisko vēstuli uz e-pasta adresi: lnmm@lnmm.lv. Lūdzu, norādiet konkrētas fotogrāfijas saiti un/vai atsūtiet ekrānšāviņu, kā arī sniedziet par sevi informāciju, lai mēs Jūs varētu identificēt kā datu subjektu.