LEKCIJA: Edīte Pauls-Vīgnere. Izaicināt talantu
image
22.01.2020 17:30
Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā mākslas zinātniece, Edītes Pauls-Vīgneres jubilejas personālizstādes “Kafijas kantāte” kuratore Velta Raudzepa piedāvā lekciju “Edīte Pauls-Vīgnere. Izaicināt talantu”.

Jau kopš 20. gadsimta 60. gadiem Edītes Pauls-Vīgneres daiļrade cieši saistīta ar Latvijas tekstilmākslas skolas veidošanos. Autores darbi formas, tehniku un materiālu ziņā vienmēr izcēlušies ar radošu, oriģinālu domāšanu. Mākslinieces lielformāta kompozīcijas un vērienīgos tekstilansambļus raksturo emocionāls un poētisks, tēlains izteiksmes veids, kurā dominē košo krāsu palete.

 

NORISES VIETA:
Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs / Skārņu iela 10, Rīga

DALĪBAS MAKSA:

Ieejas biļete izstādē.

GADA BIĻETES īpašniekiem ieeja ir bez maksas.


PAPILDU INFORMĀCIJA:

Vietu skaits ierobežots. Vēlama iepriekšēja pieteikšanās.

T: (+371) 67 830917, 67 222235

E: dmdm@lnmm.lv

 

Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeja publiskie pasākumi tiek filmēti un fotografēti, lai regulāri un mērķtiecīgi informētu sabiedrību par muzeja piedāvājumu, darba rezultātiem un aktualitātēm.  

 

Jums ir tiesības iebilst pret savas vai sava nepilngadīgā bērna fotogrāfijas izvietošanu šajā mājas lapā, nosūtot elektronisko vēstuli uz e-pasta adresi: dmdm@lnmm.lv. Lūdzu norādiet konkrētas fotogrāfijas saiti un/vai atsūtiet ekrānšāviņu, kā arī sniedziet par sevi informāciju, lai mēs Jūs varētu identificēt kā datu subjektu. Jūsu iesniegtā informācija tiks reģistrēta un izvērtēta.