MĀKSLAS DARBNĪCA: Zinātniskā fantastika un rakstīšana
image
19.01.2020 13:00
Kopā ar fantastikas rakstnieci Ievu Melgalvi sastādītā radošās rakstības uzdevumā, iedvesmojoties no laikmetīgās mākslas izstādē “Nenorunātās tikšanās” skatāmajiem iedomāto pasauļu – utopiju un distopiju – stāstiem, bērniem un jauniešiem būs iespēja attīstīt tēlus un nākotnes scenārijus zinātniskās fantastikas žanrā.

Ieva Melgalve ir fantastikas un fantāzijas žanru rakstniece un tulkotāja – iespējams, šobrīd visdrosmīgākā žanru robežu pārkāpēja. Piemēram, viņas romānā “Vēsais prāts” šķiet, ka lasām zinātnisko fantastiku, bet visi notikumi ir iespējami jau šodien! Ieva ir prozas meistardarbnīcu pasniedzēja Literārajā akadēmijā un trīs bērnu māte. Ieguvusi bakalaura grādu kultūras un sociālajā antropoloģijā, patlaban mācās Latvijas Mākslas akadēmijā.

 

Radošo uzdevumu meklē ceļvedī izstādē vai lejupielādē šeit: www.lcca.lv/lv/izglitiba

 

MĒRĶAUDITORIJA:

Bērni un jaunieši vecumā no 10 gadiem.

 

NORISES VIETA:

Izstāžu zāle ARSENĀLS

Torņa iela 1, Rīga

 

 

DALĪBAS MAKSA:

Ieejas biļete izstādē.

GADA BIĻETES īpašniekiem ieeja ir bez maksas.

 

PAPILDU INFORMĀCIJA:

Visi darbam nepieciešamie materiāli tiks nodrošināti.

Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās.

T: (+371) 29 586893 

E: mara@lcca.lv, arsenals@lnmm.lv

 

LNMM publiskie pasākumi tiek filmēti un fotografēti, lai regulāri un mērķtiecīgi informētu sabiedrību par muzeja piedāvājumu, darba rezultātiem un aktualitātēm. Jums ir tiesības iebilst pret savas un sava nepilngadīgā bērna fotogrāfijas izvietošanu ar LNMM saistītos resursos, nosūtot elektronisko vēstuli uz e-pasta adresi: lnmm@lnmm.lv. Lūdzu, norādiet konkrētas fotogrāfijas saiti un/vai atsūtiet ekrānšāviņu, kā arī sniedziet par sevi informāciju, lai mēs Jūs varētu identificēt kā datu subjektu.

 

Saistītie pasākumi
Saistītās izstādes