MĀKSLAS DARBNĪCA: Zinātniskā fantastika un kino
image
12.01.2020 13:00
Darbnīcā bērni un jaunieši mākslinieces Ievas Balodes vadībā apgūs analogā kino radīšanas brīnumu un kopīgi veidos abstraktas 16 mm kino filmas cilpas, kuras turpat uz vietas projicēs, izmantojot 16 mm kino projektoru.

Ieva Balode ir beigusi Latvijas Mākslas akadēmijas Vizuālās komunikācijas nodaļu ar bakalaura un maģistra grādu, kā arī apguvusi fotogrāfiju un kino mākslu Novias universitātē Somijā. Šobrīd savā radošajā darbībā strādā ar analogajiem attēliem – kā fotogrāfiju, tā kino, ir eksperimentālā kino pasākumu kuratore; biedrības “Baltic Analog Lab” vadītāja un viena no LLMC projekta „Mākslinieku meistarklases laikmetīgās mākslas iepazīšanai” māksliniecēm programmas „Latvijas skolas soma” ietvaros.

 

MĒRĶAUDITORIJA:

Bērni un jaunieši vecumā no 10 gadiem.

 

NORISES VIETA:

Izstāžu zāle ARSENĀLS

Torņa iela 1, Rīga

 

DALĪBAS MAKSA:

Ieejas biļete izstādē.

GADA BIĻETES īpašniekiem ieeja ir bez maksas.

 

PAPILDU INFORMĀCIJA:

Visi darbam nepieciešamie materiāli tiks nodrošināti.

Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās.

T: (+371) 29 586893 

E: mara@lcca.lv, arsenals@lnmm.lv

 

LNMM publiskie pasākumi tiek filmēti un fotografēti, lai regulāri un mērķtiecīgi informētu sabiedrību par muzeja piedāvājumu, darba rezultātiem un aktualitātēm. Jums ir tiesības iebilst pret savas un sava nepilngadīgā bērna fotogrāfijas izvietošanu ar LNMM saistītos resursos, nosūtot elektronisko vēstuli uz e-pasta adresi: lnmm@lnmm.lv. Lūdzu, norādiet konkrētas fotogrāfijas saiti un/vai atsūtiet ekrānšāviņu, kā arī sniedziet par sevi informāciju, lai mēs Jūs varētu identificēt kā datu subjektu.

Saistītie pasākumi
news-image
15 Dec 13:00
MĀKSLAS DARBNĪCA: Zinātniskā fantastika un komiksi
Radošajā darbnīcā bērni iepazīsies ar mākslinieci Ilvu Vesterlundu un viņas darbu izstādē “Nenorunātas tikšanās” - lielformāta sienas gleznojumu, kas zīmēts ar ogli. Iedvesmojoties no zinātniskās fantastikas tēmām, kas skatāmas izstādē, bērni un jaunieši radīs zinātniskās fantastikas varoņus komiksu ilustrācijas tehnikā.
news-image
29 Dec 13:00
MĀKSLAS DARBNĪCA: Zinātniskā fantastika un kino
Darbnīcā bērni un jaunieši mākslinieces Ievas Balodes vadībā apgūs analogā kino radīšanas brīnumu un kopīgi veidos abstraktas 16 mm kino filmas cilpas, kuras turpat uz vietas projicēs, izmantojot 16 mm kino projektoru.
news-image
19 Jan 13:00
MĀKSLAS DARBNĪCA: Zinātniskā fantastika un rakstīšana
Kopā ar fantastikas rakstnieci Ievu Melgalvi sastādītā radošās rakstības uzdevumā, iedvesmojoties no laikmetīgās mākslas izstādē “Nenorunātās tikšanās” skatāmajiem iedomāto pasauļu – utopiju un distopiju – stāstiem, bērniem un jauniešiem būs iespēja attīstīt tēlus un nākotnes scenārijus zinātniskās fantastikas žanrā.
news-image
09 Feb 13:00
MĀKSLAS DARBNĪCA: Robotu diena. Marsmobiļi
Aicinām bērnus kopā ar vecākiem uz Robotu dienu, ko pavadīsim ARSENĀLĀ Latvijas Laikmetīgās mākslas centra organizētajā starptautiskajā izstādē “Nenorunātās tikšanās”, kopā ar mākslinieci Gundegu Eveloni un mūziķi Gundegu Graudiņu. Darbnīcā radīsim kustīgus un skanošus Marsmobīļus.
Saistītās izstādes