MĀKSLAS DARBNĪCA: Zinātniskā fantastika un komiksi
image
15.12.2019 13:00
Radošajā darbnīcā bērni iepazīsies ar mākslinieci Ilvu Vesterlundu un viņas darbu izstādē “Nenorunātas tikšanās” - lielformāta sienas gleznojumu, kas zīmēts ar ogli. Iedvesmojoties no zinātniskās fantastikas tēmām, kas skatāmas izstādē, bērni un jaunieši radīs zinātniskās fantastikas varoņus komiksu ilustrācijas tehnikā.

Ilva Vesterlunda (dzimusi 1975. gadā Husumā Zviedrijā, dzīvo un strādā Stokholmā) zīmē, raksta un veic pastaigas dabā, varbūt ne tik daudz lai lietas saprastu un attēlotu, bet vienkārši tāpēc, lai praktizētu to formas. Viņas ilustrācijas atgādina zinātniskas studijas, grafiskos romānus, astoņdesmito gadu komiksus, plakātus un zīmējumus uz sienas, savukārt viņas pastaigas saistītas ar putnu vērošanu.

 

Nodarbība notiks angļu valodā (nepieciešamības gadījumā ar tulkojumu latviešu valodā).

 

MĒRĶAUDITORIJA:

Bērni un jaunieši vecumā no 10 gadiem.

 

NORISES VIETA:

Izstāžu zāle ARSENĀLS

Torņa iela 1, Rīga

 

DALĪBAS MAKSA:

Ieejas biļete izstādē.

GADA BIĻETES īpašniekiem ieeja ir bez maksas.

 

PAPILDU INFORMĀCIJA:

Visi darbam nepieciešamie materiāli tiks nodrošināti.

Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās.

T: (+371) 29 586893 

E: mara@lcca.lv, arsenals@lnmm.lv

 

LNMM publiskie pasākumi tiek filmēti un fotografēti, lai regulāri un mērķtiecīgi informētu sabiedrību par muzeja piedāvājumu, darba rezultātiem un aktualitātēm. Jums ir tiesības iebilst pret savas un sava nepilngadīgā bērna fotogrāfijas izvietošanu ar LNMM saistītos resursos, nosūtot elektronisko vēstuli uz e-pasta adresi: lnmm@lnmm.lv. Lūdzu, norādiet konkrētas fotogrāfijas saiti un/vai atsūtiet ekrānšāviņu, kā arī sniedziet par sevi informāciju, lai mēs Jūs varētu identificēt kā datu subjektu.

 

Saistītie pasākumi
Saistītās izstādes