SAJŪTU DARBNĪCA: Modeļa skicēšana
image
29.10.2019 17:00
Dzīva modeļa skicēšana? Jā, SAJŪTU DARBNĪCA atkal piedāvā šo iespēju!

Nodarbībā, ļaujoties vēsturisko telpu burvībai, dalībnieki varēs zīmēt dzīvu modeli un pētīt cilvēka attēlojumu modernisma mākslā. Darbnīcas laikā teorētiskas zināšanas par anatomiju mīsies ar praksi, atklājot gan roku kustību un līniju veidus, gan proporcijas. Skicēšana notiks ar dažādiem materiāliem, un ikviens varēs sevī stiprināt spējas attēlot cilvēku ar līnijas palīdzību.

 

PAR SAJŪTU DARBNĪCĀM:

Reizi mēnesī Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejs aicina ciemos ģimenes un citus interesentus uz radošajām SAJŪTU DARBNĪCĀM, kas ir tematiski un konceptuāli saistītas ar muzejā apskatāmajām izstādēm, kā arī sabiedrībā un muzejā aktuāliem notikumiem.

 

MĒRĶAUDITORIJA:
Darbnīca piemērota visu vecumu apmeklētājiem ar un bez priekšzināšanām.

Darbnīca īpaši piemērota ģimenēm ar bērniem.


DARBNĪCAS CENA:

5.00 EUR pieaugušajiem

2.50 EUR bērniem, studentiem un pensionāriem

 

MATERIĀLI LĪDZI ŅEMŠANAI:
Priekšauts (vēlams).

 
PIETEIKŠANĀS UN PAPILDUS INFORMĀCIJA:
Vietu skaits ierobežots.

Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās.
T: (+371) 67 288 800
E: sbm@lnmm.lv

LNMM publiskie pasākumi tiek filmēti un fotografēti, lai regulāri un mērķtiecīgi informētu sabiedrību par muzeja piedāvājumu, darba rezultātiem un aktualitātēm. Jums ir tiesības iebilst pret savas un sava nepilngadīgā bērna fotogrāfijas izvietošanu ar LNMM saistītos resursos, nosūtot elektronisko vēstuli uz e-pasta adresi: lnmm@lnmm.lv. Lūdzu, norādiet konkrētas fotogrāfijas saiti un/vai atsūtiet ekrānšāviņu, kā arī sniedziet par sevi informāciju, lai mēs Jūs varētu identificēt kā datu subjektu.