DARBNĪCA SKOLĒNU BRĪVLAIKĀ: Cepurnieka fantāzijas
image
25.10.2019 12:00
MAREUNROL’S modes kolekcijās īpašu lomu spēlē cepures. Tās nav gluži parastas cepures. Dažreiz tās kalpo par skatuvi kādai ainai, citreiz pārtop par peļķes formas galvassegu vai putnu būri. Lai arī cik neparasti izskatītos cepure, katrā slēpjas stāsts. Vai varēsi to uzminēt?

Darbnīcas laikā dalībnieki ne tikai mēģinās uzminēt šos stāstus, bet arī paši radīs savu cepuri. Tiks iedrošināta katra negaidītākā ideja. Nodarbība paredz radošu darbu grupās, eksperimentējot ar materiāliem un tehnikām. Gala rezultātu iemūžinot fotogrāfijās un demonstrējot improvizētā modes skatē.

 

NORISES VIETA:

Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs

Skārņu iela 10, Rīga

 

MĒRĶAUDITORIJA:

Bērni un jaunieši

 

NODARBĪBAS ILGUMS:

2h 

 

DALĪBAS MAKSA:

5EUR no dalībnieka

 

PAPILDU INFORMĀCIJA:

Ar iepriekšēju pieteikšanos 

T: (+371) 60 001328; (+371) 67 830917; (+371) 67 222235

E: dmdm@lnmm.lv

 

LNMM publiskie pasākumi tiek filmēti un fotografēti, lai regulāri un mērķtiecīgi informētu sabiedrību par muzeja piedāvājumu, darba rezultātiem un aktualitātēm. Jums ir tiesības iebilst pret savas un sava nepilngadīgā bērna fotogrāfijas izvietošanu ar LNMM saistītos resursos, nosūtot elektronisko vēstuli uz e-pasta adresi: lnmm@lnmm.lv. Lūdzu, norādiet konkrētas fotogrāfijas saiti un/vai atsūtiet ekrānšāviņu, kā arī sniedziet par sevi informāciju, lai mēs Jūs varētu identificēt kā datu subjektu.

Saistītie pasākumi
Saistītās izstādes