INFORMATĪVS SEMINĀRS SKOLOTĀJIEM: Academia
image
03.10.2019 16:00
2019. gada 3. oktobrī plkst. 16.00 Latvijas Nacionālā mākslas muzeja izstāžu zālē ARSENĀLS notiks seminārs, kas paredzēts vispārizglītojošo un mākslas skolu pedagogiem.

Tikšanās mērķis ir iepazīstināt ar aktuālajām 2019./2020. mācību gada izglītības programmām, kā arī sniegt padziļinātu ieskatu Latvijas Mākslas akadēmijas simtgades jubilejas izstādē “Academia”.

 

Nulla dies sine linea – Ne dienas bez līnijas! Ar šo Latvijas Mākslas akadēmijas devīzi 2019. gada laikā tiek realizēti dažādi Mākslas akadēmijas simtgades pasākumi. Kā viens no tiem ir neierasta formāta ekspozīcija Latvijas Nacionālā mākslas muzeja izstāžu zālē ARSENĀLS, kas skatāma no 20.09. līdz 17.11. un būs interesanta skolēnu auditorijai, jo projekta virsuzdevums ir parādīt jaunās paaudzes darbības tiešo saikni ar globālajiem procesiem starptautiskajā mākslas kopainā.

 

Izstādē visu vecumu apmeklētājiem būs iespēja līdzdarboties mākslas darbu tapšanā, kā arī atklāt virtuālās realitātes jaunākos sasniegumus. Lai skolēni varētu piedzīvot izstādē valdošo Akadēmijas garu un telpas atmosfēru, esam sagatavojuši īpašu izglītojošu programmu 7.-12. klašu audzēkņiem - Mini ACADEMIA. Par šo un citiem piedāvājumiem iepazīstināsim skolotājus 3. oktobra seminārā.

 

Semināra programma.

 

NORISES VIETA:

Izstāžu zāle ARSENĀLS, Torņa iela 1, Rīga

 

DALĪBAS MAKSA:

Skolotājiem dalība seminārā un auduma apdrukas darbnīcā semināra norises dienā bez maksas.

 

PIETEIKŠANĀS UN PAPILDU INFORMĀCIJA:

Vietu skaits ir ierobežots. Piesakoties lūdzam norādīt pārstāvēto mācību iestādi, kā arī informēt, vai Jūs piedalīsieties sietspiedes apdrukas darbnīcā.

Baiba Aļļe, LNMM izglītības programmu kuratore

E: Baiba.Alle@Inmm.lv 

 

Gadījumā, ja piedalīsieties auduma apdrukas darbnīcā, lūdzam līdzi ņemt gludu, gaišas krāsas kokvilnas tekstila izstrādājumu.

Saistītās izstādes