SARUNAS MUZEJĀ izstādē “Gaismas metafizika” (RU)
image
05.01.2020 15:00
Tikšanās ar Igaunijas Mākslas muzeja izstāžu kuratoru, restauratoru Alaru Nurkse (Alar Nurkse) un stāsts par lielformāta gleznu “Skats uz Vezuvu pirms izvirduma”.

Ivana Aivazovska (Иван Константинович Айвазовский / Ованнес Айвазян, 1817–1900) bagātīgajā radošajā mantojumā vēsturiskā žanra kompozīciju nav daudz. Glezna “Skats uz Vezuvu pirms izvirduma” (1885), kas atrodas Igaunijas Mākslas muzeja krājumā, ir rets piemērs tam, kā mākslinieks savā daiļradē pievēršas antīkās pasaules tēmai. Igaunijas Mākslas muzeja restaurators un pētnieks Alars Nurkse (Alar Nurkse) iepazīstinās apmeklētājus ar šī unikālā audekla vēsturi un sarežģīto restaurācijas procesu, sniedzot ieskatu arī darba vizuālajā un tehniskajā izpētē.

 

Pasākums notiks krievu valodā.

 

NORISES VIETA:

Mākslas muzejs RĪGAS BIRŽA / Doma laukums 6, Rīga

 

DALĪBAS MAKSA:

ieejas biļete izstādē

GADA BIĻETES īpašniekiem ieeja ir bez maksas

 

PAPILDU INFORMĀCIJA:

Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

T: (+371) 67 226467

E: Lilita.Pudule@lnmm.lv

 

Mākslas muzeja RĪGAS BIRŽA publiskie pasākumi tiek filmēti un fotografēti, lai regulāri un mērķtiecīgi informētu sabiedrību par muzeja piedāvājumu, darba rezultātiem un aktualitātēm. Jums ir tiesības iebilst pret savas un sava nepilngadīgā bērna fotogrāfijas izvietošanu ar LNMM saistītos resursos, nosūtot elektronisko vēstuli uz e-pasta adresi: lnmm@lnmm.lv. Lūdzu, norādiet konkrētas fotogrāfijas saiti un/vai atsūtiet ekrānšāviņu, kā arī sniedziet par sevi informāciju, lai mēs Jūs varētu identificēt kā datu subjektu.

Saistītie pasākumi
Saistītās izstādes