DZĪVĀ AKADĒMIJA: Aleksandra Samuļenkova
image
05.10.2019 13:00
Sestdienu sarunas ar kādu no Latvijas Mākslas akadēmijas absolventiem LNMM izstāžu zālē ARSENĀLS, kas ļaus iepazīt akadēmijas vēsturi caur personīgajiem stāstiem un atmiņām.

Dzīvajā akadēmijā viesosies burtveidolu dizainere Aleksandra Samuļenkova. Aleksandra savu pirmo mākslas izglītību ieguvusi, studējot Latvijas Mākslas akadēmijas Vizuālās komunikācijas nodaļā, tālāk studijas turpinot Hāgas Karaliskās mākslas akadēmijas TypeMedia programmā.

 

Aleksandras vairākkārt godalgots burtveidols Pilot ir viens no nedaudzajiem burtveidoliem, kas mūsdienās atlieti metāla šrifta veidā. Vairākus gadus Aleksandra ir strādājusi LucasFonts studijā Berlīnē, līdz 2017. gadā viņa pārcēlās uz Nīderlandi, kur viņa pievienojās Bold Monday komandai, lai izstrādātu kirilisko un grieķu paplašinājumus IBM korporatīvajam burtveidolam IBM Plex. Blakus savam ikdienas darbam pie burtveidoliem, Aleksandra veic daudzveidīgus eksperimentus ar burtiem, kā arī pēta burtveidolu dizaina tradīcijas un to saistību ar vēsturiskiem notikumiem.

 

NORIES VIETA:

Izstāžu zāle ARSENĀLS / Torņa iela 1, Rīga

 

DALĪBAS MAKSA:

Ieejas biļete izstādē.

GADA BIĻETES īpašniekiem ieeja ir bez maksas.

 

PAPILDU INFORMĀCIJA:

Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

T: (+371) 67 716108

E: arsenals@lnmm.lv

 

LNMM publiskie pasākumi tiek filmēti un fotografēti, lai regulāri un mērķtiecīgi informētu sabiedrību par muzeja piedāvājumu, darba rezultātiem un aktualitātēm. Jums ir tiesības iebilst pret savas un sava nepilngadīgā bērna fotogrāfijas izvietošanu ar LNMM saistītos resursos, nosūtot elektronisko vēstuli uz e-pasta adresi: lnmm@lnmm.lv. Lūdzu, norādiet konkrētas fotogrāfijas saiti un/vai atsūtiet ekrānšāviņu, kā arī sniedziet par sevi informāciju, lai mēs Jūs varētu identificēt kā datu subjektu.

Saistītie pasākumi
Saistītās izstādes