SAJŪTU DARBNĪCA: Rudens sezonas kreklu apdruka
image
24.09.2019 17:00
24. septembrī plkst. 17.00 Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejā tiks atklāta otrā nodarbību cikla SAJŪTU DARBNĪCA sezona.

Šoreiz, gatavojoties rudens sezonai pilsētā, veidosim jaunu ampluā arī sev!

 

SAJŪTU DARBNĪCAS auduma apdrukas jeb sietspiedes darbnīcā godā celsim kādreizējo Penzas mākslas skolas audzēkņu – Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas – mākslinieku radošo mantojumu, un kopīgi radīsim leģendāro mākslinieku spilgtākos darbus ikdienas lietošanai paredzētās versijas apdrukāta krekla vai somas versijā!

 

PAR SAJŪTU DARBNĪCĀM:

Reizi mēnesī Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejs aicina ciemos ģimenes un citus interesentus uz radošajām SAJŪTU DARBNĪCĀM, kas ir tematiski un konceptuāli saistītas ar muzejā apskatāmajām izstādēm, kā arī sabiedrībā un muzejā aktuāliem notikumiem.

 

Nelielā muzeja intīmā atmosfēra palīdzēs darbnīcu dalībniekiem muzejpedagoģes Baibas Aļļes vadībā mainīt skatpunktu no “es domāju” uz “es jūtu”, lai intuitīvi piedzīvotu to stāstu, kas mums šķiet tik svarīgs.


MĒRĶAUDITORIJA:
Darbnīca piemērota visu vecumu apmeklētājiem, īpaši piemērota ģimenēm ar bērniem. Nodarbības piemērotas cilvēkiem bez priekšzināšanām.

DARBNĪCAS CENA:

5,00 EUR pieaugušajiem;

3,00 EUR pirmsskolas vecuma bērniem, skolēniem, studentiem, pensionāriem par nodarbību un vienu apdruku;

2,00 EUR par katru nākamo apdruku.

 

MATERIĀLI LĪDZI ŅEMŠANAI:
Priekšauts (vēlams) un apdrukāšanai piemērots tekstilizstrādājums - gluds, gaišs kokvilnas vai lina audums vai apģērba gabals.

 
PIETEIKŠANĀS UN PAPILDUS INFORMĀCIJA:
Vietu skaits ierobežots. Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās.
T: (+371) 67 288 800
E: sbm@lnmm.lv

LNMM publiskie pasākumi tiek filmēti un fotografēti, lai regulāri un mērķtiecīgi informētu sabiedrību par muzeja piedāvājumu, darba rezultātiem un aktualitātēm. Jums ir tiesības iebilst pret savas un sava nepilngadīgā bērna fotogrāfijas izvietošanu ar LNMM saistītos resursos, nosūtot elektronisko vēstuli uz e-pasta adresi: lnmm@lnmm.lv. Lūdzu, norādiet konkrētas fotogrāfijas saiti un/vai atsūtiet ekrānšāviņu, kā arī sniedziet par sevi informāciju, lai mēs Jūs varētu identificēt kā datu subjektu.