Atvērtās sestdienu ekskursijas: REDZĒTS - NEREDZĒTS - IZREDZĒTS
image
14.09.2019 14:00
Katram priekšmetam, kas nonācis muzejā, ir savs stāsts. Sestdienās apmeklē izstādi “REDZĒTS – NEREDZĒTS – IZREDZĒTS” apvienojumā ar ekskursiju muzeja speciālista vadībā un uzzini, kādi ir šie stāsti.
Laika gaitā DMDM ir saņēmis aizkustinošus dāvinājumus, kad cilvēki muzejam atvēlējuši savas ģimenes relikvijas vai mākslinieki un to tuvinieki dāvājuši nozīmīgus vai godalgotus darbus, lai tie tiktu saglabāti nākamām paaudzēm. Pavisam īpaši ir atgūtu vērtību un nejaušu atradumu stāsti, kas reizēm var būt īsta detektīva cienīgi. Blakus tiem stāv arī tādi, kas savu ceļu uz muzeju uzsākuši lūžņu kaudzē un restauratoru izloloti nu atguvuši sākotnējo spožumu.
 
Atvērtā ekskursija piedāvā iespēju apmeklētājiem ik sestdienu tikties ar muzeja speciālistiem un uzzināt izstādē “REDZĒTS – NEREDZĒTS – IZREDZĒTS” eksponēto priekšmetu interesantākos stāstus, kā arī to, kā dažādiem laikmetiem raksturīgi faktori - ekonomiskā situācija, pastāvošā vara, sabiedrības vērtības u.c., ietekmējuši šo priekšmetu ceļu uz muzeju.
 

Ekskursijas ilgums: 45-60min.

 

NORISES VIETA:

Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs

Skārņu iela 10, Rīga

 

DALĪBAS MAKSA:

Ieejas biļete izstādē.

GADA BIĻETES īpašniekiem ieeja ir bez maksas.

 

PAPILDU INFORMĀCIJA:

Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

T: (+371) 67 830917, (+371) 67 222235

E: dmdm@lnmm.lv

 

DMDM publiskie pasākumi tiek filmēti un fotografēti, lai regulāri un mērķtiecīgi informētu sabiedrību par muzeja piedāvājumu, darba rezultātiem un aktualitātēm. Informējam, ka Jums ir tiesības iebilst pret savas vai sava nepilngadīgā bērna fotogrāfijas izvietošanu šajā mājas lapā, nosūtot elektronisko vēstuli uz e-pasta adresi: dmdm@lnmm.lv.

Saistītās izstādes