DIZAINA DARBNĪCAS PIEAUGUŠAJIEM: Izstāžu vingrinājumi
image
12.06.2019 17:00
Darbnīcā pieaugušajiem pieredzē dalīsies dizainere Ilze Kalnbērziņa Praz un kuratore Zane Zajanckauska, kas veido izstādes un ar izstādēm saistītas pavadošās programmas.

Ilze Kalnbērziņa Praz un Zane Zajančkauska bija Riga International Biennial of Contemporary Art (RIBOCA1) publiskās programmas kuratores, viņas strādājušas pie izstādēm “Tieši laikā” Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā, “Tev ir pienākušas 1243 ziņas” Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā, “Civilizācijas nospiedumi” Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, kā arī citām izstādēm.

Darbnīcā Ilze Kalnbērziņa Praz un Zane Zajančkauska iepazīstinās ar savu pieeju izstāžu veidošanai, kā arī piedāvās vingrinājumu - sadarbībā ar citiem darbnīcas dalībniekiem attīstīt nelielas izstādes ideju, izmantojot muzeja krājumu.

Aicinām līdzi ņemt priekšmetu ar stāstu.

“Dizaina darbnīcās” pieaugušajiem, studentiem un citiem interesentiem arī bez iepriekšējām zināšanām dizaina jomā ir iespēja iepazīt Latvijas dizaineru radošās darbības “virtuvi”.
 

NORISES VIETA:

Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs / Skārņu iela 10, Rīga

 

BIĻEŠU CENAS:

5,00 EUR no personas.

Vietu skaits ierobežots.

Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās.


PIETEIKŠANĀS:

E: jekaterina.potasova@lnmm.lv
T: (+371) 67 222235

 

PROJEKTU ATBALSTA:

 

SADARBĪBAS PARTNERI: 

 

#VārdsDizainam #DMDM #Balticovo

 

 

Pasākumu cikls “VĀRDS DIZAINAM” ar Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu norisinās kopš 2012. gada ar mērķi izglītot sabiedrību dizaina jautājumos, iepazīstināt ar Latvijas labākajiem jomas pārstāvjiem, rosināt viedokļu apmaiņu un veicināt nozares tālāku attīstību. Programmas 7. sezonā Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs veido ciešu sadarbību ar AS “Balticovo”. 

 

Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeja publiskie pasākumi tiek filmēti un fotografēti, lai regulāri un mērķtiecīgi informētu sabiedrību par muzeja piedāvājumu, darba rezultātiem un aktualitātēm.  

 

Jums ir tiesības iebilst pret savas vai sava nepilngadīgā bērna fotogrāfijas izvietošanu šajā mājas lapā, nosūtot elektronisko vēstuli uz e-pasta adresi: dmdm@lnmm.lv. Lūdzu norādiet konkrētas fotogrāfijas saiti un/vai atsūtiet ekrānšāviņu, kā arī sniedziet par sevi informāciju, lai mēs Jūs varētu identificēt kā datu subjektu. Jūsu iesniegtā informācija tiks reģistrēta un izvērtēta.