SAJŪTU DARBNĪCA: Kādā krāsā ir teniss? Sauso pasteļu darbnīca
image
23.04.2019 17:00
23. aprīlī plkst. 17.00 norisināsies trešā “Sajūtu darbnīca”, kas aktuālās izstādes kontekstā pētīs tenisa attiecības ar mākslu Aleksandras Beļcovas daiļradē.

Ko nozīmē teniss? Kādā krāsā ir teniss? Vai ir tāds sports, kas var pārspēt hokeju?

 

Līdzīgi iepriekšējai Sajūtu darbnīcai (modeļa skicēšana), pētīsim cilvēka atveidojumu mākslā. Lai savus vērojums stiprinātu, darbnīcas laikā strādāsim ar sausajiem pasteļiem un radīsim darbus, kas ļaus sajust uz tenisu paskatīties gan savām, gan Aleksandras acīm.

Nodarbība piemērota arī pirmsskolas bērniem un īpaši – ģimenēm.

PAR SAJŪTU DARBNĪCĀM:
Reizi mēnesī Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejs aicina ciemos ģimenes un citus interesentus uz radošajām SAJŪTU DARBNĪCĀM, kas ir tematiski un konceptuāli saistītas ar muzejā apskatāmajām izstādēm, kā arī sabiedrībā un muzejā aktuāliem notikumiem.

Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejs tapis ne tikai kā slaveno mākslinieku piemiņas vieta, bet pirmkārt kā laika kapsula, kas saglabājusi Rīgas mākslas dzīves 1920.–1930. gadu radošā nemiera kvintesenci. Pārkāpjot pāri dzīvokļa slieksnim, jābūt gataviem ienākt apburtajā telpā, kas sastāv no bohēmiskas dzīves smaržām un bērnu rotaļām, mīlas čukstiem un smiekliem, radošās eiforijas un dažādiem mākslas eksperimentiem.

Šī muzeja intīmā atmosfēra palīdzēs darbnīcu dalībniekiem muzejpedagoģes Baibas Aļļes vadībā mainīt skatpunktu no “es domāju” uz “es jūtu”, lai intuitīvi piedzīvotu to stāstu, kas mums šķiet tik svarīgs.

 

MĒRĶAUDITORIJA:
Darbnīca piemērota visu vecumu apmeklētājiem, īpaši piemērota ģimenēm ar bērniem. Nodarbības piemērotas cilvēkiem bez priekšzināšanām.

DALĪBAS MAKSA
2,50 EUR no personas

MATERIĀLI LĪDZI ŅEMŠANAI:
Priekšauts (vēlams). Visi darbam nepieciešamie materiāli tiks nodrošināti uz vietas.

PIETEIKŠANĀS UN PAPILDUS INFORMĀCIJA:
Vietu skaits ierobežots. Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās.
T: (+371) 67 288 800
E: sbm@lnmm.lv

LNMM publiskie pasākumi tiek filmēti un fotografēti, lai regulāri un mērķtiecīgi informētu sabiedrību par muzeja piedāvājumu, darba rezultātiem un aktualitātēm.

Saistītās izstādes