SAJŪTU DARBNĪCA: Modeļa skicēšana
image
26.03.2019 17:00
26. martā plkst. 17.00–19.00 Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejā norisināsies otrā “Sajūtu darbnīca: Modeļa skicēšana”, kurā, ļaujoties vēsturisko telpu burvībai, kopā ar muzejpedagoģi Baibu Aļļi dalībnieki varēs skicēt dzīvu modeli un pētīt cilvēka attēlojumu modernisma mākslā.

Darbnīcas laikā teorētiskas zināšanas par anatomiju mīsies ar praksi, atklājot gan roku kustību un līniju veidus, gan proporcijas. Darbošanās notiks ar dažādiem materiāliem, un pats galvenais – tiks stiprinātas spējas ar līnijas palīdzību tulkot realitāti.

 

Reizi mēnesī Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejs aicina ciemos ģimenes un citus interesentus uz radošajām “Sajūtu darbnīcām”, kas ir tematiski un konceptuāli saistītas ar muzejā apskatāmajām izstādēm, kā arī sabiedrībā un muzejā aktuāliem notikumiem.

 

Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejs tapis ne tikai kā slaveno mākslinieku piemiņas vieta, bet pirmkārt kā laika kapsula, kas saglabājusi Rīgas mākslas dzīves 1920.–1930. gadu radošā nemiera kvintesenci. Pārkāpjot pāri dzīvokļa slieksnim, jābūt gataviem ienākt apburtajā telpā, kas sastāv no bohēmiskas dzīves smaržām un bērnu rotaļām, mīlas čukstiem un smiekliem, radošās eiforijas un dažādiem mākslas eksperimentiem.

 

Šī muzeja intīmā atmosfēra palīdzēs darbnīcu dalībniekiem muzejpedagoģes Baibas Aļļes vadībā mainīt skatpunktu no “es domāju” uz “es jūtu”, lai intuitīvi piedzīvotu to stāstu, kas mums šķiet tik svarīgs.


MĒRĶAUDITORIJA:
Darbnīca piemērota visu vecumu apmeklētājiem, īpaši piemērota ģimenēm ar bērniem. Nodarbības piemērotas cilvēkiem bez priekšzināšanām.

DALĪBAS MAKSA
2,50 EUR no personas

MATERIĀLI LĪDZI ŅEMŠANAI:
Priekšauts (vēlams). Visi darbam nepieciešamie materiāli tiks nodrošināti uz vietas.

PIETEIKŠANĀS UN PAPILDUS INFORMĀCIJA:
Vietu skaits ierobežots. Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās.
T: (+371) 67 288 800
E: sbm@lnmm.lv

LNMM publiskie pasākumi tiek filmēti un fotografēti, lai regulāri un mērķtiecīgi informētu sabiedrību par muzeja piedāvājumu, darba rezultātiem un aktualitātēm.

Saistītie pasākumi
Saistītās izglītības programmas