SAJŪTU DARBNĪCA: Mīlestības un modernisma masku veidošana
image
26.02.2019 17:00
Tā kā februāris ir ne tikai Valentīndienas, tātad arī mīlestības svētku mēnesis, bet daudzās pasaules kultūrās izceļas arī kā karnevālu mēnesis, 26. februāra pēcpusdienā Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejs aicina uz masku darbnīcu “Mīlestība un modernisms”.

Darbnīcā katram būs iespēja pašam pagatavot masku ar sava iecienītākā mākslas darba motīviem. Runāsim par mīlestību, mākslu un modernismu un ļausim šīm sarunām kopā ar muzejpedagoģes Baibas Aļļes norādēm, spārnot katra paša veidotās papīra vai ģipša masku formas un saturu.

 

PAR SAJŪTU DARBNĪCĀM:

Vienu reizi mēnesī Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejs aicina ciemos ģimenes un citus interesentus uz radošām SAJŪTU DARBNĪCĀM, kas ir tematiski un konceptuāli saistītas ar muzejā apskatāmajām izstādēm, kā arī sabiedrībā un muzejā aktuāliem notikumiem. Darbnīcas ir piemērotas visu vecumu apmeklētājiem, un tajās īpaši gaidītas ģimenes ar bērniem.

 

MĒRĶAUDITORIJA:

Darbnīca piemērota visu vecumu apmeklētājiem, īpaši piemērota ģimenēm ar bērniem. Nodarbības piemērotas cilvēkiem bez priekšzināšanām.

 

NORISES VIETA:

Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejs / Elizabetes iela 57a, dz. 26

 

NORISES LAIKS:

Plkst. 17.00–19.00 

 

DALĪBAS MAKSA

2,50 EUR no personas

 

MATERIĀLI LĪDZI ŅEMŠANAI:

Pēc ieskatiem – līdzi var ņemt priekšautu. Visi citi darbnīcai nepieciešamie materiāli tiks nodrošināti uz vietas.

 

PIETEIKŠANĀS UN PAPILDUS INFORMĀCIJA:

Vietu skaits ierobežots. Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās.

T: (+371) 67 288 800

E: sbm@lnmm.lv

 

LNMM publiskie pasākumi tiek filmēti un fotografēti, lai regulāri un mērķtiecīgi informētu sabiedrību par muzeja piedāvājumu, darba rezultātiem un aktualitātēm.

Saistītie pasākumi