RADOŠĀ DARBNĪCA: Mākslas darba ceļš uz muzeju
Izstādē “Mūsu muzejs. Valsts mākslas muzejam – 100”

Kāds ir ceļš no mākslas darba tapšanas līdz tā izrādīšanai muzejā?

Nodarbības sākumā kopā ar muzejpedagogu iepazīsimies ar izstādē “Mūsu muzejs. Valsts mākslas muzejam – 100” apskatāmajiem darbiem, Valsts mākslas muzeja tapšanas vēsturi un krājuma veidošanos 1920.–1940. gados. Pēc pastaigas izstādē, radošās darbnīcas laikā, dalībniekiem būs iespēja izmēģināt dažādas mākslas tehnikas un iejusties mākslinieka lomā, velkot paralēles ar laikmetīgo mākslu un darbiem, kas muzeja krājumā nonākuši pirms 100 gadiem.

 
MĒRĶAUDITORIJA:
Pamatskolas, vidusskolas skolēni

 

NORISES VIETA:
Mākslas muzejs RĪGAS BIRŽA / Doma laukums 6, Rīga

 

DALĪBAS MAKSA:
ieejas biļete izstādē
+    2,50 EUR par radošo darbnīcu
+   gida pakalpojumsInformācija par apmaksas kārtību projekta “Latvijas skolas soma” dalībniekiem atrodama vietnē:  http://lnmm.lv/lv/mmrb/apmekle/aktivitates_pasakumi_ekskursijas/mmrb/latvijas_skolas_soma
 
PAPILDU INFORMĀCIJA:
Dalība tikai ar iepriekšēju pieteikšanos.
E: Sandra.Kempele@lnmm.lv
T: (+371) 67357536

 

 

VESELĪBAS UN DROŠĪBAS PASĀKUMI MUZEJĀ:

- Lūdzam neapmeklēt muzeju, ja Jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi, noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai stingra izolācija. Muzejam ir tiesības personām ar elpceļu infekcijas slimības pazīmēm liegt ieeju muzejā un aicināt tās atstāt muzeju.

Sākot ar 14. oktobri ikvienam muzeja apmeklētājam no 13 gadu vecuma obligāti jāvalkā sejas maska vai sejas vairogs (vizieris).

- Muzejs rekomendē veikt bezkontakta norēķinus vai izmantot maksājumu kartes, kā arī reģistrēties lietotnē Mobilly, lai ērti un ātri iegādātos biļetes telefonā.

- Lūdzam ievērot 2 metru distanci no citiem apmeklētājiem un muzeja darbiniekiem.

- Aicinām rūpēties par roku dezinfekciju. Muzejs nodrošina virsmu, izmantoto materiālu un aprīkojuma dezinfekciju.

- Nodarbību laikā lūgums lietot tikai personīgos darba instrumentus un materiālus (krītiņus, zīmuļus, dzēšgumijas, spilvenus sēdēšanai).

 

Aicinām iepazīties ar vispārīgajiem piesardzības pasākumiem LNMM apmeklējumam mājas lapas sadaļā COVID 19.

 

Mākslas muzeja RĪGAS BIRŽA publiskie pasākumi tiek filmēti un fotografēti, lai regulāri un mērķtiecīgi informētu sabiedrību par muzeja piedāvājumu, darba rezultātiem un aktualitātēm. Jums ir tiesības iebilst pret savas un sava nepilngadīgā bērna fotogrāfijas izvietošanu ar LNMM saistītos resursos, nosūtot elektronisko vēstuli uz e-pasta adresi: lnmm@lnmm.lv. Lūdzu, norādiet konkrētas fotogrāfijas saiti un/vai atsūtiet ekrānšāviņu, kā arī sniedziet par sevi informāciju, lai mēs Jūs varētu identificēt kā datu subjektu.

Saistītās izstādes