AUDUMA APDRUKAS DARBNĪCA: Izteiksmīgais Kabuki
Auduma apdrukas darbnīca izstādes “Kabuki 歌舞伎. Japānas 19. gadsimta ukijo-e” ietvaros

Kabuki ir tradicionālā japāņu teātra forma, kas apvieno dziedāšanu, mūziku, deju un drāmu. Kabuki varoņi bieži vien tika attēloti 19. gadsimta ukijo-e grafikas darbos, kuros redzami spraigi sižeti, cilvēka izmēra žurkas, izteiksmīgas aktieru emocijas un krāšņi tērpi.

Iedvesmojoties no izstādē apskatāmajiem grafikas darbiem, auduma apdrukas darbnīcā būs iespējams apdrukāt savu T-kreklu, auduma maisiņu vai jebkuru citu apģērba gabalu ar ekspresīvu kabuki aktiera portretu vai japāņu mākslā izmantotiem ornamentiem.

 

Pirms radošās nodarbības apmeklēsim izstādi “Kabuki 歌舞伎. Japānas 19. gadsimta ukijo-e”.

 

MĒRĶAUDITORIJA:

Darbnīca piemērota visa vecuma apmeklētājiem

 

NORISES VIETA:

Mākslas muzejs RĪGAS BIRŽA / Doma laukums 6, Rīga

 

NODARBĪBAS ILGUMS:

Aptuveni 1,5 stunda

 

DALĪBAS MAKSA:

5,00 EUR pieaugušajiem; 3,00 EUR pirmsskolas vecuma bērniem, skolēniem, studentiem, pensionāriem par nodarbību un vienu apdruku. 2,00 EUR par katru nākamo apdruku.

 

MATERIĀLI LĪDZI ŅEMŠANAI:

Audums, apģērbs, ko vēlies apdrukāt.

 

PAPILDU INFORMĀCIJA:

Dalība ar iepriekšēju pieteikšanos grupās līdz 8 personām. 

T: (+371) 67357536

E: Sandra.Kempele@lnmm.lv 

 

VESELĪBAS UN DROŠĪBAS PASĀKUMI MUZEJĀ

- Lūdzam neapmeklēt muzeju, ja jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi, noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai stingra izolācija. Muzejam ir tiesības personām ar elpceļu infekcijas slimības pazīmēm liegt ieeju muzejā un aicināt tās atstāt muzeju.

- Lūdzam ievērot 2 metru distanci no citiem apmeklētājiem un muzeja darbiniekiem.

- Aicinām rūpēties par roku dezinfekciju. Muzejs nodrošina virsmu un izmantoto materiālu un aprīkojuma dezinfekciju.

- Nodarbību laikā lietot tikai personīgos vai personīgi piešķirtos darba instrumentus un materiālus (krītiņus, zīmuļus, dzēšgumijas, spilvenus sēdēšanai).

 

Mākslas muzeja RĪGAS BIRŽA publiskie pasākumi tiek filmēti un fotografēti, lai regulāri un mērķtiecīgi informētu sabiedrību par muzeja piedāvājumu, darba rezultātiem un aktualitātēm. Jums ir tiesības iebilst pret savas un sava nepilngadīgā bērna fotogrāfijas izvietošanu ar LNMM saistītos resursos, nosūtot elektronisko vēstuli uz e-pasta adresi: lnmm@lnmm.lv. Lūdzu, norādiet konkrētas fotogrāfijas saiti un/vai atsūtiet ekrānšāviņu, kā arī sniedziet par sevi informāciju, lai mēs Jūs varētu identificēt kā datu subjektu.

Saistītās izstādes