Radoša nodarbība: BRĪNUM_ZEM_ES

Radošā nodarbība visjaunākajiem mākslas cienītājiem “BRĪNUM_ZEM_ES” pievērsīsies Riharda Zariņa mākslas mantojumam un vizuālās mākslas tehnikām, īpaši, grafikai un tās klātbūtnei ne tikai mākslas darbos, bet arī mūsu ikdienā! Izstādē pētīsim līniju veidus, to salikumus, kā arī Riharda Zariņa iecienītos motīvus.

Nodarbības noslēgumā pievērsīsimies praktiskai grafiskā dizaina aktivitātei, kas saistīta ar vienu no lietišķās grafikas īpašākajiem uzdevumiem. Kā tev šķiet – kas tas par grafiķu radīto darbu, kas mums visiem ikdienā noder un tik daudz palīdz izdarīt?

 

Nodarbību cikls “BRĪNUM __ ZEM __ES” veidots jaunākajiem mākslas muzeja apmeklētājiem (3–13 gadi). Nodarbībās pirmsskolas un sākumskolas grupas dodas interaktīvā piedzīvojumā, vienlaikus gūstot ieskatu muzeja dzīvē un aktuālajā izstādē.

 

Pirms muzeja apmeklējuma lūdzam pedagogus iepazīstināt jaunos apmeklētājus ar muzeja iekšējās kārtības noteikumiem.

 

NORISES LAIKS

No 7. jūlija līdz 23. oktobrim ar iepriekšēju pieteikšanos

 

NORISES VIETA

Latvijas Nacionālais mākslas muzeja Lielā izstāžu zāle

Jaņa Rozentāla laukums 1, Rīga

 

MĒRĶAUDITORIJA

Pirmskola un sākumskolas grupas.

Maksimālais dalībnieku skaits grupā: 15 bērni.

 

MATERIĀLI LĪDZI ŅEMŠANAI

Eļļas pasteļa krītiņi vai krāsainie zīmuļi, mitrās salvetes.

 

BIĻEŠU CENAS

2,50 EUR no personas

 

PIETEIKŠANĀS UN PAPILDU INFORMĀCIJA

E: ekskursijas@lnmm.lv 

T: (+371) 67 324461

 

VESELĪBAS UN DROŠĪBAS PASĀKUMI MUZEJĀ

- Lūdzam neapmeklēt muzeju, ja jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi, noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai stingra izolācija. Muzejam ir tiesības personām ar elpceļu infekcijas slimības pazīmēm liegt ieeju muzejā un aicināt tās atstāt muzeju.

- Lūdzam ievērot 2 metru distanci no citiem apmeklētājiem un muzeja darbiniekiem.

- Aicinām rūpēties par roku dezinfekciju. Muzejs nodrošina virsmu un izmantoto materiālu un aprīkojuma dezinfekciju.

- Nodarbību laikā lietot tikai personīgos darba instrumentus un materiālus (krītiņus, zīmuļus, dzēšgumijas, spilvenus sēdēšanai).

 

Aicinām iepazīties ar vispārīgajiem piesardzības pasākumiem muzeja apmeklējumam mājas lapas sadaļā COVID 19

 

LNMM publiskie pasākumi tiek filmēti un fotografēti, lai regulāri un mērķtiecīgi informētu sabiedrību par muzeja piedāvājumu, darba rezultātiem un aktualitātēm. Jums ir tiesības iebilst pret savas un sava nepilngadīgā bērna fotogrāfijas izvietošanu ar LNMM saistītos resursos, nosūtot elektronisko vēstuli uz e-pasta adresi: lnmm@lnmm.lv. Lūdzu, norādiet konkrētas fotogrāfijas saiti un/vai atsūtiet ekrānšāviņu, kā arī sniedziet par sevi informāciju, lai mēs Jūs varētu identificēt kā datu subjektu.

Saistītās izstādes
Saistītie pasākumi