Mākslas un dizaina ekspedīcijas
Mākslas ekspedīcija kopā ar muzeja speciālistiem

Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs piedāvā iepazīt mākslu un dizainu īpašā un personiskā atmosfērā. Aicinām uz mākslas ekspedīciju kopā ar muzeja speciālistiem muzeja pastāvīgajā ekspozīcijā, iepazīstot Latvijas dizaina un dekoratīvās mākslas pērles vai mākslinieču dueta Skuja Braden izstādē “Samsāra”.

Tā ir iespēja iepazīt mākslu personīgāk – caur sarunām, diskusijām, spēlēm un, ja vēlēšanās, arī praktisku darbošanos, skicējot, zīmējot un pat veidojot. Kopīgi izvēlēsimies pieturas punktus, kurus iepazīt un izpētīt. Vai kādam jūsu ģimenē ir mākslinieka dotības? Varbūt jums patīk veidot vai izgudrot? Tad noteikti ņemiet līdzi savus skiču blokus vai piezīmju grāmatiņu un rakstāmpiederumus. 

 

Nodarbības ilgums 45min - 1h

 

NORISES LAIKS

10.06. - 31.08.2020

 

MATERIĀLI LĪDZŅEMŠANAI

Skiču bloks vai piezīmju grāmatiņa, rakstāmpiederumi

 

MĒRĶAUDITORIJA

Ģimenes un draugu grupas

 

NORISES VIETA

Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs

Skārņu iela 10, Rīga

 

BIĻEŠU CENAS 

Gida pakalpojums (grupai)  + ieejas biļete (katram)

 

PIETEIKŠANĀS UN PAPILDU INFORMĀCIJA

Maksimālais dalībnieku skaits grupā: 6 personas.

Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, norādot vārdu, uzvārdu un kontakttālruni.

E: dmdm@lnmm.lv

T: (+371) 67 830 917, (+371) 67 222 235, (+371) 60 001 328

 

VESELĪBAS UN DROŠĪBAS PASĀKUMI MUZEJĀ

- Lūdzam neapmeklēt muzeju, ja jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi, noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai stingra izolācija. Muzejam ir tiesības personām ar elpceļu infekcijas slimības pazīmēm liegt ieeju muzejā un aicināt tās atstāt muzeju.

- Lūdzam ievērot 2 metru distanci no citiem apmeklētājiem un muzeja darbiniekiem.

- Aicinām rūpēties par roku dezinfekciju. Muzejs nodrošina virsmu un izmantoto materiālu un aprīkojuma dezinfekciju.

- Nodarbību laikā lietot tikai personīgos vai personīgi piešķirtos darba instrumentus un materiālus (krītiņus, zīmuļus, dzēšgumijas, spilvenus sēdēšanai).

 

Aicinām iepazīties ar vispārīgajiem piesardzības pasākumiem muzeja apmeklējumam mājas lapas sadaļā COVID 19

 

LNMM publiskie pasākumi tiek filmēti un fotografēti, lai regulāri un mērķtiecīgi informētu sabiedrību par muzeja piedāvājumu, darba rezultātiem un aktualitātēm. Jums ir tiesības iebilst pret savas un sava nepilngadīgā bērna fotogrāfijas izvietošanu ar LNMM saistītos resursos, nosūtot elektronisko vēstuli uz e-pasta adresi: lnmm@lnmm.lv. Lūdzu, norādiet konkrētas fotogrāfijas saiti un/vai atsūtiet ekrānšāviņu, kā arī sniedziet par sevi informāciju, lai mēs Jūs varētu identificēt kā datu subjektu.

Saistītās izstādes